Wedstrijdverslag zaterdag 06-03-10 "Periodiek" tei: 582877. Veteranen IJsselsteyn - veteranen Oostrum KLACHTEN OVER BEZORGING Onder heerlijke omstandigheden 3 graden en windkracht 4 a 5 mochten we weer de wei in. In de voorbereiding werd duidelijk dat Henk der Mannschaftsfuhrer) niet kon spelen ivm een blessure uit de vorige wedstrijd, het tactisch brein moest noodgedwongen verstek laten gaan. Oostrum speelde de eerste 20 minuten een prima partij waarbij de beide elftallen aan elkaar gewaagd waren, normaal gesproken is IJsselsteyn een pittige tegenstander voor ons elftal waarbij zelden punten worden gehaald. Tijdens een corner voor IJsselsteyn werd er koppend gescoord waarbij Ramon der Sepp) kansloos was. Toch stond het verdedigingsduo Paul (Brutus de Onoverwinnelijke) en Ben de Regisseur) goed te verdedigen deze eerste helft en werd er weinig weggegeven. Ook Oostrum kreeg enkele kansen maar zoals vaker is het scoren een probleem, de combinaties van Gio Der Torjager), Sjoerd de tweelingbroer van Demy de Zeeuw), Ton Roger Rabbiten Nic 't kilometervretertje) zagen er goed uit alleen het bekende doelpunt kwam er niet. Een communicatiestoring tussen Theo de Bikkel) en Nic 'kilometervretertje) leverde de tweede goal op waarbij de bal via Nic in het doel belandde waardoor Ramon der Sepp kansloos was. Een slotoffensief van Oostrum leverde nog enkele gevaarlijke kansen op. Na de thee kwam Wien der Spargelkoning) en Peter il Technico) in het veld voor Ton Roger Rabbit) en Nic 't kilometervretertje), welk spierverslappend goedje er in thee heeft gezeten zullen we nooit weten maar binnen 10 minuten had IJsselsteyn 2 x gescoord en was de wedstrijd gespeeld. Paul Brutus de Onoverwinnelijke speelde in de tweede helft in de spits en maakte daar de nodige akties. Het geloof in eigen kunnen was na de 4 - 0 wel weg en IJsselteyn liep uiteindelijk eenvoudig uit naar een 6-0 overwinning. Nog een compliment voor de man van de wedstrijd Rob de blanke van Bronckhorst) die zijn tegenstanders continu de baas was en Rob proficiat met je primeur, bij de e en f eftallen krijg je als speler van de week een beker mee naar huis, bij de veteranen betekend dit voortaan een rondje voor de volgende wedstrijd op kosten van de speler van de week, maar je hebt ook weer geluk want jij mag bepalen wie de volgende speler van de week word, deze regel geld voortaan vanaf heden. Tot slot nog een compliment voor onze leider Piet de tactische variant van Johan C.) die 70 minuten heeft staan te blauwbekken en ook nog eens 6 goals van de tegenstander heeft meoten verwerken. Volgende week de thuiswedstrijd tegen Holthees, dat worden 3 punten, aangezien we dan weer op eigen veld spelen met onze eigen fans langs de lijn. Tot de 13 de!!!!!!! maart Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met a

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 13