Op 5 maart 2010 bestaat de S.V. Oostrum 75 jaar. 5 Dames en Heren Gemengd koor, Bestuur Gemengd koor. De officiële oprichtingsdatum is 5 maart 1935 als voetbalvereniging onder de naam RKOW of te wel Rooms Katholieke Oostrumse Voetbal Vereniging. Op dit moment is S.V. Oostrum een bloeiende vereniging de afdeling Voetbal met 575 leden en de afdeling Korfbal met 120 leden. Op vrijdagavond 5 maart 2010 willen wij op gepaste wijze stil staan bij dit heuglijke gebeuren. Deze avond staat in het teken van jubilarissen van de S.V. Oostrum, KNVB en KNKV. Tevens zal deze avond het nieuwe scorebord officieel worden onthuld met bekendmaking van de sponsoren die dit mogelijk gemaakt hebben. Wij nodigen u dan ook van harte uit op vrijdag 5 maart op ons Sportpark "de Spar". De avond begint om 19.30 uur en onze kantine is vanaf 19.00 uur open. De grote festiviteiten in het kader van ons 75-jarig bestaansfeest vinden plaats tijdens het jubileumweekend 28,29 en 30 mei 2010 op het Sportpark. De opzet en voorbereiding van dit weekend is ook te lezen op de geheel vernieuwde website www.svoostrum.nl Receptie in de feesttent met muzikale opluistering door "Immerklem" Sportdag voor de Oostrumse Jeugd - jubileumwedstrijd Lucky Ajax-S.V. Oostrum - jubileumshow in de feesttent gevolgd door een optreden van de band de Corona's. Stratentoernooi: Voetbal, Korfbal, Tennis, Jeu de boules. Aansluitend "Aacht veur Elluf' 28 mei 29 mei 30 mei Op donderdag 18 Maart 2010 houdt peuterspeelzaal het Rommelhöfke weereen kledinginzameling. De geldelijke opbrengst komt volledia ten goede aan de Oostrumse peuters. U hoeft niet te wachten tot bovengenoemde datum om de spulletjes te komen afgeven. Van maandag tot en met donderdag kunt u van 8.30 tot 11.30 de zakken binnen afgeven. Wat wordt er allemaal ingezameld? - Alle draagbare boven en onderkleding - Draagbare schoenen (aan elkaar gebonden) - Huishoudtextiel (washandjes, handdoeken, tafellakens, dekens, kussenslopen) - Zachte knuffelbeesten Begin de lente goed, ruim uw kledingkast op en breng goedgevulde tassen naar de peuterspeelzaal toe v, Woensdag 10 maart jaarvergadering. Wij nodigen jullie allen uit om aanwezig te zijn. Repetitie van 19.45 tot 20.30 uur. Daarna vergadering "fit?

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 21