INSCHRIJVING LENTETOERNOOI 20 MAART TENNISLESSEN JUNIOREN/SENIOREN. Promotie tennis in Venray: Straattennis en open dagen tennisclubs t De intentie was om een midwinter 3gangenmenu tennis te organiseren. De voorbereidingen waren in 2009 al getroffen. Totdat vanaf eind vorig jaar ons winterweer ons langdurig trakteerde op sneeuw. Daarom. Ons lentetoernooi zal m.b.v. Wies een 3gangen menu toernooi worden. U kunt zich hiervoor opgeven bij Ton Clephas. Doe dit voor 14 maart. Vanwege het menu vragen wij verhoogde inschrijfgeld. M.i.v. de 1ste dinsdag van april willen wij starten met tennislessen. Zowel voor junioren als senioren. Tennisschool de Maascourt staat weer garant voor professionele scholing. Aanvangstijden vanaf 18:00 uur. Prijs nog n.t.b. is mede afhankelijk van het aantal deelnemers. Aanmelden hiervoor kan bij Ton Clephas. ledereen voor het komende seizoen heel veel tennisplezier. Vier tennisverenigingen in de gemeente Venray hebben de handen ineen geslagen en een project opgestart ter promotie van de tennissport in Venray. Tennisclub Venray, TV de Gagel uit Wanssum, TC Oostrum en TV Merselo organiseren hiertoe twee grootschalige activiteiten in de maand maart. Op zaterdag 13 maart komt het REAAL Straattennis naar Venray toe. Op het Schouwburgplein zal deze unieke manifestatie van 12:00 uur tot 15:00 uur plaatsvinden. Onder leiding van een professioneel straattennisteam kunnen kinderen van 5 t/m 12 jaar kennis maken met tennis. Dit evenement is echter ook leuk voor oudere junioren en volwassenen. Tijdens deze manifestatie zijn er ook mensen van de vier verenigingen aanwezig die meer kunnen vertellen over hun club. Voor iedereen die na het bezoeken van dit evenement nieuwsgering is geworden naar de sport tennis, en natuurlijk ook voor alle andere belangstellenden, wordt er op zaterdag 27 maart een open dag gehouden. Op de parken van Tennisclub Venray, TV de Gagel, TC Oostrum en TV Merselo is het van 11:00 uur tot 15:00 uur open huis en kan iedereen kennis maken met de clubs.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17