IVN Geijsteren-Venray gaat zondag 21 februari 2010 wandelen in en rondom Heide. Zo. 12 febr. 10.00u. Repetitie leerlingenorkest Ma.22 febr. 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie alle trompetten 20.00u. Repetitie orkest Wo. 24 febr. 20.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda: 27 febr. Inzamelen oud papier 27 febr. Concert "Ratjetoe" Heide heeft in het kader van: Ommetje om het dorp, een brochure ontworpen: Wandelroute HONINGRAAT Heide: Dur de Hei ower de paej. Dit zijn 5 wandelingen, die met gekleurde honingraatpijlen de verschillende paden en de lengte daarvan, aangegeven. De start van elke route is op het dorpsplein voor de kerk, bij het dorpsbeeldje: de IMKER. Wij kiezen voor deze wandeling de mooiste en meest natuurlijke plekjes maar de weerstoestand zal bepalen waar we zullen gaan. - Langs de opnieuw meanderende, Oostrumse beek, een nieuw natuurgebiedje, de plek waar heel vroeger een SCHANS heeft gelegen, het Potteven en de Pottevenweg, via het Volen, een van de oudste buurtschappen van Heide, langs Drabbelskoel, terug naar de Imker. - Langs de zorgtuinderij De Lor, door het voormalig cross-terrein Janslust, langs Mini- camping De Hei en zo, via een mooi berkenlaantje, de Spiekert weer terug naar de Imker op het kerkplein. Welke wandeling we zullen maken? Laat U verrassen U bent van harte welkom mee te wandelen met de wandeling: Dur de Hej ower de paej en het zal zeker een gezellige wandeling worden. Stevige wandelschoenen zullen zeker hun dienst bewijzen. Tot Zondag 21 februari, om 10.00 uur bij de kerk en de imker in Heide.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 5