SYNTHESE Synthese Venray zoekt vrijwilligers voor diverse activiteiten in het ouderenwerk. I Tennisclub Oostrum bewegen in optima forma! Synthese is een brede welzijnsorganisatie, actiefin Noord-Limburg. Voor diverse doelgroepen, jong en oud worden er allerlei activiteiten georganiseerd en diensten uitgevoerd. Voor diverse activiteiten in het ouderenwerk zijn vrijwilligers een onmisbare schakel geworden. Want een groot aantal activiteiten wordt, in samenwerking met professionals, uitgevoerd door vrijwilligers. Misschien bent u met pensioen en wilt u uw kennis en ervaring niet verloren laten gaan, of u wilt gewoon iets om handen te hebben en zinvol bezig zijn. Veel talent gaat verloren zodra men stopt met werken. Of u nu administrateur, belastingconsulent of huisvrouw/man bent geweest; het belangrijkste is dat u graag iets wilt betekenen voor ouderen, sociaal voelend en creatief bent. Bent u enthousiast en heeft u enkele uren per week tijd om u belangeloos in te zetten voor uw medemens, dan komt Synthese graag met u in contact. Voor het Activerend huisbezoek zoekt Synthese vrijwilligers die cliënten in de thuissituatie bezoeken, hen ondersteunen, stimuleren en activeren tot activiteiten. Voor de Ouderenadvisering zoekt Synthese vrijwillige ouderenconsulenten die ouderen in de thuissituatie bezoeken en informeren en adviseren over vragen over wonen, welzijn, zorg en financiële regelingen. Voor de Dagopvang zoekt Synthese vrijwilligers die deelnemers aan de dagopvang begeleiden en ondersteunen bij groepsgerichte dagbestedingsactiviteiten, op diverse locaties. Voor de administratieve ondersteuning "de Papierkroam" zoekt Synthese vrijwilligers die cliënten ondersteunen in het leren ordenen en bijhouden van de eigen financiële administratie. Spreekt een van de bovenstaande vrijwillige vacatures u aan of wilt u nadere informatie ontvangen, neem dan contact op met: Anja Damhuis: activerend huisbezoek José Wijnhoven: ouderenadvisering Ankie Bongers: dagopvang en administratieve ondersteuning Synthese Venray: tel. 0478-517317 E-mail: info@synthese.nl Als je eens flink wilt bewegen, na een lange winter, is T.C.O. iets voor u. Een club voor jong en oud en alles wat daar tussen zit. Je kunt nog niet tennissen? Geen nood, dan neem je toch tennislessen. Daarover later meer. Het fijne van tennissen is dat je maar met twee 2 personen hoeft te zijn om te kunnen spelen. Je kunt iedere dag terecht op de banen van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Heerlijk in de buitenlucht, wat wil je nou nog meer.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 11