Oostrum en Milheezer Boys in evenwicht Lourdeswerk Venray e.o Cristien Goumans tel. 0478-636676 Gerard Kareis tel. 0478-582849 Zowel thuisploeg Milheezer Boys als Oostrum had sinds de derde speelronde niet meer verloren. Na een spannend en gelijkopgaand duel bleven beide ploegen voor de negende keer op rij ongeslagen, wat dus betekende dat de punten werden gedeeld: 1-1. De openingsfase was voor de bezoekers. Milheezer Boys werd vroeg onder druk gezet en Oostrum kreeg ook een paar kleine kansen. De thuisploeg herstelde zich na een kwartier spelen van de matige start en Oostrum verloor langzaam de grip op het duel. Via soepel combinatiespel kwamen de Brabanders steeds gevaarlijker opzetten richting het Oostrumse doel. Spits en aanvoerder Anton de Vries had al een goede kans gemist voordat hij in de 24® minuut de thuisploeg op voorsprong zette door een voorzet van de linkerkant hard binnen te schieten: 1-0. Oostrum ging hierna met veel inzet op jacht naar de gelijkmaker maar deed dat te ongecontroleerd om echt gevaarlijk te worden. Milheezer Boys bleef zodoende tot de rust eenvoudig overeind en had zelfs de betere kansen op een verdubbeling van de score. Na de rust speelde Oostrum meer als een team en wist de ploeg het samenspel van Milheezer Boys steeds beter te ontregelen. De thuisploeg werd de gehele tweede helft nauwelijks meer gevaarlijk en Oostrum begon steeds meer kansen te krijgen. De invalbeurt van de van een blessure teruggekeerde Chris Wilschut zorgde meteen voor een aantal gevaarlijke situaties voor het Milhezer doel. Ook een andere invaller, Dennis Nohlmans, deed bij een van zijn eerste balcontacten van zich spreken. Na een goede passeeractie aan de achterlijn trok de rechtermiddenvelder de bal hard voor het doel waar Roy Willems van dichtbij kon binnenschieten: 1-1. De Oostrumse koploper wilde hierna doordrukken en kreeg ook kansen om de wedstrijd in haar voordeel te beslissen. Chris Wilschut brak door over de rechterkant maar zwaar gehinderd door zijn tegenstander was zijn voorzet op de vrij staande Ruud Custers net niet zuiver genoeg. Ook een kopbal van Bart Direks miste het doel rakelings en een schot van Steef Emons werd door de doelman uit de benedenhoek getikt. Gescoord zou er echter niet meer worden waardoor beide ploegen tevreden moesten zijn met een, overigens terechte, puntendeling. Over twee weken staat voor Oostrum een zware uitwedstrijd op het programma als in Bakel de degens gekruist gaan worden met nummer drie Bavos. Ook dit jaar organiseren wij weer een reis naar Lourdes. Het is een medisch verzorgde reis, dit houdt in dat er Nederlandse artsen en verpleegkundige met ons mee gaan. Dit houdt in dat er zowel gezonde als zieke mensen met ons mee kunnen. De treinreis is van 23 t/m 30 september. De vliegreis is van24 t/m 29 september. Wilt U meer over deze reis weten, of wilt U met ons mee, neem dan contact op met

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 18