JONGE GARDE KOOR OIRLO Open repetities Alzheimer Café Venray JR. - -kiTÖ NOBELNIEUWS NOBEL Op 13 en 20 januari houdt het Jonge Garde Koor weer 'open repetities'. Wij zijn een groep jonge vrouwen in de leeftijd tussen 23 en 33 jaar. Het koor repeteert in Oirlo, maar de leden komen overal vandaan (bijvoorbeeld uit Sevenum, Swolgen, Venray, Boxmeer, Oostrum, Wanssum en Melderslo). De laatste jaren hebben wij nummers gezongen van U2, Roxette en Guus Meeuwis, al dan niet speciaal bewerkt voor ons. Ook zingen wij veel gospelnummers (vaak driestemming) en hebben we een speciale map voor kerst. Voor concerten studeren wij vaak een speciaal (thema- )repertoire in. Daarnaast zingen wij regelmatig in de kerk van Oirlo tijdens missen. De open repetities zijn bedoeld voor diegenen die het leuk om gewoon eens te komen kijken naar een repetitie, maar ook voor mensen die misschien lid willen worden van het koor. Dus...lijkt het je leuk bij ons koor te komen zingen, kom dan naar onze open repetities. Je hoeft geen noten te kunnen lezen, enthousiasme is het belangrijkste! De open repetities vinden plaats op 13 en 20 januari, vanaf 19.00u in de kerk van Oirlo (Hoofdstraat 25). Voor meer informatie kun je contact opnemen met dirigent Ad Voesten (telefoon 077-3662479). Op maandag 11 januari 2010 is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse informele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulpverleners en andere belangstellenden elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om ervaringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Het thema voor deze avond is: Intimiteit en nabijheid bij dementie. Gastsprekers: interview met twee mantelzorgers. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiterlijk 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis. Voor meer info kunt u bellen met het Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid tel.(0478) 527066. Kristy Bakker heeft met haar paard Aroline in Merselo een dressuurwedstrijd gereden. Dit leverde haar maar liefst een lste prijs op met 205 punten in de klasse B dressuur. Kim Muijsers heeft met haar pony Hali's Volumia een springwedstrijd gereden in de klasse DL. Met een snelle barage wist Kim de 2de prijs op haar naam te zetten. ir Noord en Midden-Limburg GGZ^ mt 4

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 15