mmi
SV Oostrum Jeugd
S.V. OOSTRUM AFDELING VOETBAL
VOOR MEER INFO:
UITSLAGEN ZATERDAG 21 NOVEMBER
S.V. Oostrum A1 -
Merselo A1G
afgelast
S.V. Oostrum B1 -
Venray B3
afgelast
Wittenhorts B3 -
S.V. Oostrum B2
2-5
S.V. Oostrum C1 -
Milsbeek C1
5-0
United C2 -
S.V. Oostrum C2
9-0
S.V. Oostrum D1 -
VVV'03 D1
0-3
SSS"I8D2 -
S.V. Oostrum D2
1-4
S.V. Oostrum D3 -
Wittenhorst D5
2-1
Leunen E1 -
S.V. Oostrum E1
1-3
S.V. Oostrum E2 -
Venray E9
10-0 KAMPIOEN PROFICIAT
S.V. Oostrum E3 -
Venray E13
8-1 KAMPIOEN PROFICIAT
DEV Arcen E2 -
S.V. Oostrum E4
0-8
GFC'33 E4 -
S.V. Oostrum E5
2-1
FCV F2 -
S.V. Oostrum F1
5-1
S.V. Oostrum F2 -
Melderslo F3
4-2
Melderslo F4 -
S.V. Oostrum F3
SSS'18 MP1/2 -
S.V. Oostrum MP1
6-8 SPELER VAN DE WEEK
SSS'18 MP1/2 -
S.V. Oostrum MP2
12-8 OLIVIER WINNEN
PROGRAMMA ZATERDAG 28 NOVEMBER
FCV A1 -
S.V. Oostrum A1
14:30 vertrek 13:00
JVC Cuijk C2 -
S.V. Oostrum C1
12:45 vertrek 11:30
S.V. Oostrum C2 -
DEV Arcen C2
13:30
IVO D1 -
S.V. Oostrum D1
11:00 vertrek 10:00
S.V. Oostrum D2 -
Quick Boys'31 D4
9:30
Stormvogels'28 D2 -
S.V. Oostrum D3
11:30 vertrek 10:30
Wittenhorst E7 -
S.V. Oostrum E2
9:00 vertrek 8:15
Leunen E3 -
S.V. Oostrum E3
9:00 vertrek 8:15
S.V. Oostrum E4 -
Stormvogels'28 E2
9:30
S.V. Oostrum E5 -
RESIA E4
10:00
S.V. Oostrum F1 -
Venray F4,
11:00
SSS'18 F2 -
S.V. Oostrum F2
9:00 vertrek 8:15
S.V. Oostrum MP1/2 -
DEV Arcen MP1/2
10:00
WOENSDAG 2 DECEMBER
S.V. Oostrum A1
Merselo A1 20:00
Secretariaat Senioren: Jacquefaevan Kassei. Jofferspas 22,5807 8Z OOSTRUM fel 0478-511841
Wedstrijdsecretariaat Senioren: Arno Stam, Rancfenrade 615807 BL OOSTRUM tel. 86-23941267 s 0478-58864?
Ledenadministratie Senioren: Ralph Kessels, Mgr. Hamsenstraat 18g 5807 3D OOSTRUM fel. 0478-850310
Secretariaat Jeugd: Rsaaie van Goch, Witte Vfouwenstraat 7, 5807 AS OOSTRUM, tel. 0478-512318
Wedstrijdsecretariaat Jeugd: Tlly Ruften, Mgr Hanssenstraai 18d. 580? BD OOSTRUM, tel 8478 - 582138.
Ledenadministratie Jeugd: Hans Sterk,Stationsweg 104,5807 AC OOSTRUM, fel. 06-22686511
:s *C£