Wedstrijdverslag veteranen Oostrum 14-11-09 veteranen Oostrum - veteranen United uur st°nd de wedstrijd tegen United op het progamma. United startte veel feller als Oostrum aan de wedstrijd en dit bleef eigenlijk, op de eerste 15 minuten van de tweede helft na, de hele wedstrijd zo. Het spel speelde zich voornamelijk af op de helft van Oostrum, waarbij Ramon der Sepp een betrouwbare sluitpost bleek die alle aanvallen van United pareerde. Tevens hadden we de pech dat Henk der Mannschaftsfuhreral na ongeveer 20 minuten geblesseerd van het veld moest na een zware overtreding op de bekende ledematen, extra zuur voor Henk aangezien hij na een vorige aanslag voor de eerste keer weer eens een' wedstrijd konspelen, toch kwam Henk weer terug binnen de lijnen om de eerste helft uit te spelen na de rust blijf hij gedesillusioneerd achter in de kleedkamer. Nic het kilometervretertje had de pech dat Henk hem voor zijn blessure vol met de bal in het gezicht raakte bij het wergwerken van hoofdpijn ook voor hem was de rust het signaal om te stoppen ivm duizeligheid en In de eerste helft werd er eenmaal gescoord door United, wat gezien de verhoudingen verdiend was. Echt uitgespeelde kansen had Oostrum niet al blijven de buitenspelers altijd gevaarlijk met hun acties en snelheid. In het begin van de tweede helft stond er een ander Oostrum in het veld, waarbij United goed werd teruggedrongen op eigen helft, waar het echter aan ontbreekt is het maken van het bevrijdende doelpunt, Ton Roger RabbitAlexander Speedy Gonzales en Alex The Gladiatorwaren alle gevaarlijk in de omgeving van de goal echter de bal wilde er zoals zovaak niet in. Erik Miele er is geen betereraakte behoorlijk geblesseerd aan zijn knie, en moest het veld verlaten, na een onschuldig lijkende overtreding. United kwam nog geregeld sterk opzetten waarbij Ramon Der Sepp zijn kwaliteiten nog eens kon onderstrepen, nadeel was dat hij bij een dubbele redding ook geblesseerd raakte en het restant van de wedstrijd de bal alleen nog maar kon uitgooien en niet meer uittrappen Na het verlaten van het veld door Erik werd Theo de Bikkelnog naar voren gedirigeerd om een wendmg aan de wedstrijd te geven, Theo deed zijn bijnaam eer aan echter ook zijn werk leidde niet tot de zo gewenste goal. Z?alS^.k,er Vieile goal uiteindel'jk aan de andere kant, 2 - 0, de wedstrijd was gespeeld, uiteindelijk werd het ook nog 3 - 0. Al met al een verdiende nederlaag. De verdediging bestaande uit Paul (Brutus de OnoverwinnelijkeWien der Spargelkoning Rob de blank van Bronckhorsten Ruud Roed Roed heeft een prima prestatie geleverd door veel aanvallen af te slaan. Hopelijk zijn we volgende week als team scherper in de wedstrijd. Via Ruud Roed Roed krijgen we deze week te horen welke tegenstander we volgende week treffen, en hoe laat we vertrekken. P.S. Alle geblesseerde teamgenoten veel succes met jullie herstel.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 17