SV United 2 - Oostrum 2 SVO stapt top 3 binnen 0-2 Vandaag stond voor 't twed op sportpark de Broekberg te Wanssum de wedstrijd tegen United 2 op het programma. Zoals alle supporters thuis op de kalender hadden staan en de KNVB site ook aangaf, stond iedereen stipt om 11u00 klaar voor deze derby. Echter de hoge heren van de Meerlo-Wanssum combinatie hadden besloten de wedstrijd een half uur later te spelen en dat niet aan de SVO mede te delen. Dat betekende dus een drukke morgen voor Annie van de kantine en een flinke omzetstijging voor de vereniging. En dat in deze economisch zware tijden! Tevens werd er nog een poultje gedaan wie er over drie weken als prins van de Windbuule zal worden gepresenteerd en grote kans dat ook deze prijs door 't twed zal worden binnengehaald. Met een half uur vertraging begon de wedstrijd dan toch met een getergd en scherp Oostrum aan de aftrap. De supporters, die deze week in groten getale waren opgekomen (dank daarvoor!), gingen er eens goed voor staan zitten en wachtten af wat de ideale schoonzonen hen gingen voorschotelen. En het mag gezegd, dat was niet misselijk! Oostrum begon erg sterk aan de wedstrijd en speelde de eerste helft misschien wel zijn beste 45 minuten van dit seizoen. De bal ging heerlijk rond, vaak werd de derde man gezocht, er werd goed druk naar voren gezet, er was zuiverheid in de passing. Het was gewoon goed en fantastisch voor de spelers om onderdeel te mogen uitmaken van zo'n geoliede machine. Heerlijk! En ook al duurde het tot de 45ste minuut 4, het doelpunt viel! Na een solo actie van Biermen op links gaf hij zijn vijfde assist van het seizoen en kegelde Mark de 0 - 1 achter de Wanssumse doelman. Alhoewel, kegelde... .gelukkig bleef de bal niet in de Wanssums klei steken zo traag hobbelde de bal het doel in. Maar ja, zoals Rowwen Hèze al zong 'langzaam is 't baeste' en ze tellen net zo hard als een streep in het kruis. Met rust dus het lokaal in met een voorsprong op het bord en een team dat bulkte van het zelfvertrouwen. Maar zoals alle grote trainers in zo'n situatie doen, zo speelde ook Jr de rol van de waakzaamheid. Uiteraard werden de eerste 45 minuten als zeer goed bestempeld, toch werd er ook de waarschuwing uitgesproken dat het pas 0 - 1 stond en een slappe tweede helft alles zomaar kon laten omdraaien. Zelfs tegen een team als SV United. Na de goede eerste helft begon 2 dan ook als vanouds aan de tweede....net iets te slap. Er werd nog redelijk gebald, maar de echte overtuiging ontbrak. Toch werden er nog wel een aantal mogelijkheden gecreëerd die echter niet tot doelpunt werden gepromoveerd. Aangezien de wit- blauwen niet tot kansen kwamen en Oostrum de bovenliggende partij bleef, ontspon zich een wedstrijd waarbij United niet echt kon en 't twed het wel goed leek te vinden. Dit status quo duurde tot de 74ste minuut en toen was SVO 2 weer rockin' all over sportpark de Broekberg. Een fantastische crossbal van Nolly viel recht op de pepernoot van Steve die de bal cross en via de grond inkopte. Wat een voorzet, een kopbal uit het boekje en Oostrum verdiend op 0 - 2! Dit was de genadeklap voor de Wanssum-Meerio combinatie en in het laatste kwartier kwamen de rood-witten geen moment meer in gevaar. In het vervolg van de wedstrijd freewheelde Oostrum naar het einde en ploegde en passent het veld nog verder om. Na afloop leek de eens groene mat wel op een akker waar Janssen met heel zwaar materieel piepers had gerooid! Duidelijk geen veld voor een voetballende ploeg die Oostrum 2 heet. Maar aangezien zelfs dit de SVO 2 niet uit balans had weten te brengen, ging na de wedstrijd de boombox weer op 10 en werd de overwinning uitbundig gevierd. De hits die voorbij kwamen in het lokaal zijn inmiddels gebundeld op cd en zijn via de hyves site te bestellen. Dus heb je interesse in de muziek die 't twed op scherp zet en naar grote hoogten stuwt, neem contact op met de webmaster van de hyves site http://t2d.hyves.nl/ Volgende week staat voor 2 de thuiswedstrijd tegen Olympia 4 op het programma. Een topper in 4J tussen de ploegen die de derde plaats delen. Hopelijk mogen we u dan verwelkomen op sportpark de Nieuwe Spar om de mannen van 't twed naar de overwinning te juichen! Aostrum 2.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 12