21 november aanstaande "De Dag van de Vrijwilliger Venray", georganiseerd door Match, Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Op deze dag wordt speciaal aandacht besteed aan de vrijwilligers en het vrijwilligerswerk in de gemeente Venray en de "drie nieuwe dorpen", Blitterswijck, Geijsteren en Wanssum. Het middagprogramma in de foyer van de schouwburg staat in het teken van: "cultureel verwennen met een vleugje van vroeger naar nu". Op het schouwburgplein worden bezoekers muzikaal binnengehaald door Joekskapel "Van Toete noch Blaoze" uit Venray. Een show van muziek, zang en dans van 'vroeger naar nu' is een spetterende opening van deze middag. Centraal in het programma staat zoals alle jaren de prijsuitreiking met dit jaar twee hoofdprijzen de cheque van €500,-- beschikbaar gesteld door de Rabobank die wordt toegekend door de jury aan de Vrijwilligersorganisatie van het jaar 2009. De drie genomineerden hiervoor zijn Jeugdbeweging Wanssum, Sint Nicolaas Gilde Venray en Stg. OJC Jera'70 Ysselsteyn. Daarnaast is er de publieksprijs een cheque van €250,— beschikbaar gesteld door Ronde Tafel 160 Venray-Horst. De bezoekers bepalen welke organisatie met deze publieksprijs naar huis mag gaan. Zij kunnen kiezen uit bovenstaande kandidaten of de organisaties Gehandicapten Platform Venray, Stg. Afasie Noord Limburg, en Venrays ArbeidsPracticum, die net niet tot de laatste drie genomineerden wisten door te dringen. Na de prijsuitreiking sluit het bekende duo Urn en Urn deze middag op ludieke wijze af. Match nodigt alle vrijwilligers uit om naar deze middag te komen! De foyer is vanaf 13.30 uur open. Koffie, thee en 2 consumptiebonnen en diverse hapjes zijn gratis! Vrij. 23 okt. 18.45u. Leerlingen tamboerkorps Ma.26 okt. 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 28 okt. Geen repetitie tamboerkorps Agenda: 31 okt. Inzamelen oud papier 1 nov. Allerzielenviering (09.30u.) 8 nov. Concert met Harmonie Well, Fanfare Blitterswijck, drumbands Well en Oostrum en Harmonie Oostrum (18.00u.) 15 nov.Concert leerlingenorkest 29 nov. Intocht Sinterklaas HARMONIE* OOSTRUM OPCfSK.nr-

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 20