Beste mensen, maar vooral jongens en meisjes van de basisschool, Op dinsdag in de oneven week voor groep 4, donderdag in de oneven week voor groep 3, dinsdag in de even week voor groep 5,6,7 en 8. We hebben de meesten van jullie gemist bij de opening van ons seizoen: A.D.|O.R.-dag 4 oktober j.L Jammer. Er waren enkele leuke kraampjes, een springkussen en onze schminkers hebben ook mooie kunststukjes gemaakt. De wafels waren overheerlijk en er was allerlei snoep en drinken voor klein en groot. Ook de weergoden waren ons goed gezind, een lekker zonnetje en een flink windje zodat de ballonnen goed de lucht in gingen. Nu maar afwachten waar ze terecht komen. De komende weken houdt onze ballonnenpiloot jullie op de hoogte. Vele kinderen hebben deze dag gemist, maar wil je toch bij onze club kom dan naar onze clubavonden. Voor het nieuwe seizoen hebben we alweer allerlei leuke ideeën en plannen. Daar wil je toch ook bij zijn? Kom op dinsdag of donderdag kijken en meedoen. Ouders: tot de herfstvakantie kan elk kind komen kijken en meedoen, na de herfstvakantie gaan pas de contributiebrieven de deur uit. Ook de A.D.O.R. avonden blijven tot einde oktober ongewijzigd, daarna bekijken we of er wisselingen nodig zijn. We zitten namelijk nogal krap in leiding die 18 jaar of ouder is. Zijn er nog 18+ers die ons team willen versterken? Neem dan contact op met onze voorzitter. (Annemie Moorrees Tel:511165). Bestuur en leiding A.D.O.R. Vrij. 9 okt. 18.45u. Leerlingen tamboerkorps Ma. 12 okt. 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 14 okt. 20.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda: 17 okt. Inzamelen oud papier 31 okt. Inzamelen oud papier HARMONIE -■> OOSTRUM oPCfRicnr

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9