DE ZONNEBLOEM Zonnebloemtelevisieprogramma roept op vrijwilliger te worden Inloopavond Hypotheken Wat kan ik lenen? Rabobank Venray (0478) 530 300 Nationale Vereniging de Zonnebloem bestaat 60 jaar. Daarom zendt KRO op woensdaq 14 °°,er a s- on] 21.15 uur op Ned1 het 75-minuten durend Zonnebloemprogramma te worden" T'jdenS het Pro9ramma roeP* de Zonnebloem kijkers op vrijwilliger Het programma wordt gepresenteerd door Anita Witzier. Medepresentatoren zijn het eigen Zonnebloemboegbeeld Danny de Munk en het jonge talent Ajouad El Miloudi. Natuurlijk komt de betekenis van de Zonnebloem voor zieken en gehandicapten uitgebreid naar voren tijdens het programma. In 75-minuten wisselen informatie en entertainment zich af waardoor een boeiend uitzending ontstaat. Vrijwilliger en zieken en gehandicapten vertellen over de betekenis van de Zonnebloem Daarnaast het door Endemol geproduceerde 'Let the sun shine' bol van verrassingen. En omdat het allemaal draait om het werven van zo veel mogelijk nieuwe vrijwilligers, staat ook centraal wat je allemaal kunt doen voor de Zonnebloem. Het programma wordt op zaterdag 7 november a.s. herhaald op Ned1 om 15.00 uur. Na^,Ver6nigin9 de Zonnebloem viert in 2009 haar 60-jarig jubileum. Met 40.000 vrijwilliqers i donateurs is de Zonnebloem één van de grootste vrijwilligers-organisaties van Nederland Zij zet zich in voor het welzijn van mensen met een fysieke beperking voor wie sociaal isolement dreigt. Al zestig jaar staat de Zonnebloem voor betekenisvolle ontmoetingen door op huisbezoek te gaan, excursies te organiseren en aangepaste vakanties aan te bieden. Kijk voor meer informatie over de Zonnebloem op: www.zonnebloem.nl. Op vrijdagavond 9 oktober organiseren wij een inloopavond voor starters op de huizenmarkt. Wil jij weten watje maximaal kunt lenen om jouw droomhuis te kopen? Kom dan op vrijdagavond 9 oktober tussen 18.30 en 20.30 uur naar ons kantoor in Venray Schouwburgplein 13. Open Huizen Dag Deze avond organiseren we voorafgaand aan de Open Huizen Dag in Venray en omgeving op zaterdag 10 oktober. Dus wil jij voorafweten watje kunt kopen? Kom dan bij ons langs op 9 oktober. Aanbieding Profiteer nu van onze aanbieding! Wanneer je voor 30 november 2009 een hypotheek afsluit ontvang je 750 euro in de Rabo Opbouwhypotheek. Vraag ons naar de voorwaarden Vragen? Heb je nog vragen bel dan met ons hypotheken team via (0478) 530 450 of mail naar teamwonen@venrav.rabobank.nl Graag tot ziens! Nationale Vereniging 'Let the sun shine

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 27