Beste senior leden TCO Jeugdtoernooi Herfsttoernooi <r Op zaterdag 24 oktober organiseren wij het herfsttoernooi. Aanvangstijd 09:00 uur. Inschrijfgeld euro 2.50. Er is een A categorie voor gevorderde spelers en een B categorie voor de minder gevorderde spelers. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen worden de teams geformeerd. Inschrijven kan tot en met 18 oktober, bij Ton Clephas of Leo Lenssen De herfst staat weer voor de deur, op zondag 18 oktober organiseren we een toernooi voor alle jeugdleden. We zullen deze dag starten rond 10.00 uur en zal rond de middag afgelopen zijn. Deelname is gratis. Heb je zin om mee te doen geef je dan snel op dit kan tot uiterlijk 11 oktober via email imaieuken@hotmail.com. Op maandag 26 oktober wordt door de tennisvereniging van Leunen het herfsttoernooi georganiseerd voor de jeugd. De deelnemende dorpen zijn Ysselsteijn, America, Leunen, Oirlo, Merselo, Swolgen en Oostrum. Vind je het leuk om tegen jongens en meisjes van de andere dorpen te tennissen, geef je dan snel op! Je kunt je individueel of per team (2 personen) opgeven. Wanneer je je individueel opgeeft zullen wij proberen een teamgenoot voor je te zoeken. Deelname kost 1,50 per persoon. Aanmelden kan tot uiterlijk 11 oktober via email imaieuken@hotmail.com. Beste inwoners van Oostrum Zoals wellicht bekend houdt de peuterspeelzaal 2x per jaar een kleding-inzameling-actie. De eerstvolgende zal zijn op 24 nov. U kunt kleding, knuffels, schoenen, bedden- en linnengoed in gesloten zakken voor 9.00 uur aanleveren. Omdat u misschien nu al spullen heeftwordt er de mogelijkheid geboden om deze tijdens de openingstijden (ma-, di-, woe-, en do-morgen) te brengen. Graag de zakken binnen afgeven Met vriendelijke groet Bestuur peuterspeelzaal 't Rommelhöfke.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 19