SV Oostrum 2 - Montagnards 3 2-1 Eerst kopte Chris Wilschut van dichtbij de 3-0 binnen na een goede voorzet van Stan Janssen. En nog geen minuut later gingen invallers Kees Gommans en Roy van Delft samen op het doel af na een misser in de Excellentse verdediging. A-speler Gommans was niet zelfzuchtig en gunde de treffer aan Van Delft die zo zijn eerste competitietreffer in Oostrums hoofdmacht kon maken: 4-0. In de allerlaatste seconden van de wedstrijd zette ook Excellent een punt op het scorebord door een indirecte vrije trap via een Oostrums been binnen te schieten: 4-1Komend weekeinde reist Oostrum af naar De Mortel voor de ontmoeting met titelkandidaat MVC. Na de wellicht onnodige nederlaag van vorige week tegen lijstaanvoerder Venray, stond vandaag op sportpark de Nieuwe Spar de wedstrijd tegen Montagnards 3 op het programma. Aangezien de overwinning van vandaag zaterdagnacht al was gevierd, hoefde de wedstrijd eigenlijk niet meer te worden gespeeld. De KNVB dacht hier echter anders over en om 12u00 stipt stonden de roodhemden in de wei tegenover de blauw gelen. Wat een niet-modieuze combinatie was dit, heel anders dan de prachtige zwarte polo's met Italiaanse snit van 't Twed. Dat was een 1 - 0 voorsprong voor de wedstrijd was begonnen! Na een voorbereidende speech waarin plezier en prestatie hand in hand gingen, zoals we dat bij 2 graag zien, gingen de mannen van 't Twed gefocust het lokaal in. De warming up was goed, wellicht iets te kort, maar toch gingen de ideale schoonzonen als eenheid het veld op. Het begin was niet slecht en ook niet goed, maar de bal was in ieders geval erg veel in Oostrums bezit. Helaas ging het leder te langzaam rond, waardoor de ervaren mannen uit Bergen het positioneel nog goed konden belopen. Ondanks dat creëerden de rood-witten echter een aantal mogelijkheden, waarvan Pepe de grootste kreeg. Helaas sloeg oog in oog met de keeper de twijfel toe en monde de kans uit in een rollertje. Na 45 minuten kabbelen was iedereen eigenlijk aan het wachten op de thee toen er toch nog een balletje richting het doel van Oostrum ging. Sjarrel, met al zijn ervaring weer terug in het hart van de defensie, schatte deze bal niet al te best in en ging onder de bal door. Hierdoor kreeg de spits van Montagnards een niet te missen kans en stond de 1 - 0 op het bord. Het doelpunt op basis van de polo's was duidelijk niet goedgekeurd door de scheids.... In de rust volgde de terechte donderspeech van Junior en Björn. Het was slap, net verlepte 'sla-ai' die er op het veld stond! De mannen van 2 werden met de neus op de feiten gedrukt en de bedoelingen werden duidelijk gemaakt. De eerste kans na de rust moest er in! Met vertrouwen in eigen kunnen kwam 't Twed weer terug het veld op. Er werd niets aan duidelijkheid te wensen over gelaten, vandaag bleven de 3 punten in Oostrum! Met het mes tussen de tanden werd er gestart, direct werd er druk naar voren gegeven. En al in de 47ste minuut resulteerde dit in de 1 - 1! Sterke actie van Nolly op het middenveld, goede voorzet van Screbby, de andere routinier die weer terug was in de as en de ouwe snoeperd FandeFan die op de juiste plaats stond en de bal het doel in werkte. Het was duidelijk dat de mannen van 2 goed naar de trainert luisterden. Eerste kans, doelpunt! Hands of niet. En zoals zo vaak bleek ook vandaag dat gezegdes niet zomaar uit de lucht zijn gegrepen. Eentje was er over de dam en in minuut 51 volgde nummer twee! Zes minuten na rust en SVO 2 stond op voorsprong! Goed doorzetten van Biermen zorgde voor een assist op Nolly, die zijn sterke optreden van vandaag bekroonde met een doelpunt. Heerlijk! Na dit doelpunt waren de Brokeback mountain cowboys uit Bergen duidelijk aangeslagen en zochten een uitlaatklep voor hun frustraties. Dit resulteerde niet in beter voetbal en eigenlijk kwamen de roodhemden geen moment meer in de problemen. De twee koempels Hubba en Hennie werd rust gegund en werden gespaard voor de wedstrijd van volgende week. Dit gaf Japie-jo en T-bone de kans zich in de kijker te spelen en het voor Jr. nog moeilijker te maken de opstelling voor volgende week te bepalen. Aangezien die zwei gebrüder ook stuivertje hadden gewisseld, waren de drie wissels opgebruikt en ging de wedstrijd naar het einde. Tot de 87sle minuut. Toen zorgde een verre inworp van Bergen toch nog voor onrust in de Oostrum defensie en moest Jorra handelend en resoluut optreden. En dat deed hij voortreffelijk! De 2 - 1 stand werd dus ook de eindstand en de 3 punten konden worden gevierd! Goede zaken in 4Jen goede zaken voor de onderlinge competitie! Aostrum 2.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 13