Uitslagen senioren.zondaq 4 oktober Programma senioren zaterdag 10 oktober, Programma senioren zondag 11 oktober Oostrum zet Excellent eenvoudig opzij OS.V. Oostrum 1-Excellent 1 4-1 S.V. Oostrum 2-Montagnards 3 2-1 S.V. Oostrum 3-America 3 2-2 Griendtsveen 2-S.V. Oostrum 4 0-4 S.V. Oostrum 5-SV Lottum 3 1-2 Wittenhorst 9-S.V. Oostrum 6 0-1 VOW DA1-S.V. Oostrum DA1 2-2 Veteranen geen programma MVC 1 -S.V. Oostrum 1 14:30 Ysselsteyn 2 -S.V. Oostrum 2 11:30 SSS'18 3 -S.V. Oostrum 3 10:30 S.V. Oostrum 4-Hegelsom 3 11:30 SVOC'01 5 - S.V. Oostrum 5 10:30 S.V. Oostrum 6 -Meterik 3 9:30 S.V. Oostrum DA1-Festilent DA1 10:30 De wedstrijd tegen Excellent uit Oploo leverde afgelopen zondagmiddag weinig problemen op voor de Oostrumse thuisploeg. Na een aantrekkelijke pot voetbal stond er een overtuigende 4-1 overwinning voor de thuisploeg op het scorebord. Vanaf het begin zette Oostrum de gasten onder de druk en die tactiek leverde in de beginfase wat kleine kansen op. Omdat ook Excellent probeerde op een voetballende manier de aanval te zoeken ontstond er een leuk en open schouwspel. Oostrum was het dichtst bij een doelpunt toen Rik Schlepers een afvallende bal via de vingertoppen van doelman Rudy van Kempen tegen de paal schoot. De rebound werd door Chris Wilschut van dichtbij tegen het hoofd van Van Kempen geschoten waardoor de brilstand vooralsnog op het bord bleef staan. Na een half uur spelen kwam ook Excellent wat meer in het stuk voor en kwamen er ook wat kleine kansjes voor de gasten. Vlak voor de rust nam de thuisploeg toch wel verdiend de leiding. Na goed voorbereidend werk van Arjan Kempen en Bart Direks kwam de bal voor de voeten van Bastian Bouwsema die de bal vanaf 20 meter hard en hoog in de touwen joeg: 1-0. Aanvankelijk kende de tweede helft hetzelfde spelbeeld als de eerste vijfenveertig minuten. Oostrum zocht geduldig de aanval en kwam verdedigend nauwelijks in de problemen. Slechts in een fase rond de zestigste minuut kwam Excellent gevaarlijk opzetten en kreeg het een kleine handvol corners te nemen. Deze scherp getrapte inswingers zorgden geregeld voor hachelijke momenten voor het Oostrumse doel. Ralph Kessels stond echter een goede partij te keepen en maakte het merendeel van de hoge ballen onschadelijk. Na de Oploose golf aan corners besliste Oostrum al snel de wedstrijd. Rik Schlepers tikte de bal van de voeten van een treuzelende verdediger en verschafte zo Arjan Kempen vrije doortocht richting vijandelijk doel. Zo rustig als Kempen oog in oog met de doelman de goede hoek uitkoos, zo uitbundig vierde hij zijn eerste treffer van het seizoen: 2-0. De moegestreden Excellent-spelers lieten hierna de kopjes hangen en Oostrum liep rond de 75e minuut verder uit.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 12