Samen maken we een vuist voor een serieus doel. Tel: 06 22 15 77 69 06 48 03 10 26 Advies.sprank@laco.eu aandacht voor borstkanker Op zondag 11 oktober 2009 maakt Venray voor de tweede keer een vuist! Venray Power for Pink Ribbon organiseert dan een sponsorwandeltocht. Wij nodigen iedereen die zich betrokken voelt bij Pink Ribbon uit om aan deze wandeltocht deel te nemen. Het startschot voor deze dag wordt om 10.00 uur gegeven door wethouder Elly van Dijck, en zal muzikaal worden omlijst door Geert Pelzer. Dit jaar is er een sponsorwandeltocht uitgezet van 7,5 km. Vertrek- en eindpunt: Laco Sportcentrum de Sprank Kempweg 70 Venray Inschrijvingen mogelijk vanaf 9.30 uur. Minimale inleg voor deelname aan de activiteit is 2,50. (Méér mag natuurlijk ook!) De bijdrage kan hoger worden door sponsoring Dus... probeer een sponsor te vinden en wande! zoveel mogelijk geld bij elkaar voor dit goede doel (K'jk op www.pinkribbon.nl voor het downloaden van het sponsorformulier.) Aan het einde van de dag wordt er een Pink Ribbon kunstveiling georganiseerd. Objecten zijn te bezichtigen bij Boekhandel Venray Passage 17, vanaf 1 oktober '09 Om 12.30 uur sluiten we de dag gezamenlijk af met een ballonnenfinale. De bedoeling van deze dag is geld bij elkaar te brengen voor onderzoek naar borstkanker. Alle opbrengsten van deze dag gaan naar de stichting Pink Ribbon. Doe mee met familie, vrienden, collega's en bekenden. Gekleed in roze of wit geeft een extra tintje aan deze dag. Met vriendelijke groet, Het Venray Power for Pink Ribbon Team: Ingrid, Arna en Juul Venray Power for Pink Ribbon

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 13