3 en een nieuw spitsenkoppel (Gerry en Bierie) heeft de technische staf met werd gevolgd door een goede voorzet van Bierie en hier wist onze ouwe snoeperd Fandefan wel raad mee, 1-0! Uiteraard zorgde dit vroege doelpunt voor dolle blijdschap op het veld en de tribune en even zat heel Oostrum op een roze wolk. Echter de Gennepse voorhoede zat duidelijk niet op deze wolk en kogelde 5 minuten later de 1 - 1 binnen....iedereen van de wolk af en weer opnieuw beginnen. In deze fase van de wedstrijd ging Oostrum 2 te veel mee in het chaotische spel van Vitesse, wellicht ook veroorzaakt door onwennigheid met het nieuwe systeem. Maar gaandeweg de eerste helft liet SVO 2 de bal beter rondgaan en kwam er meer rust in het spel. Het vertrouwen groeide en zelfs der Alte stoomde in de 33ste minuut mee op. Na een mooie rush lobde hij de bal het strafschopgebied van Gennep in en verdween de bal, mede door een miscommunicatie tussen keeper en laatste man van Vitesse, wonderwel in het doel. Het tweede doelpunt van het seizoen en SVO op 2 - 1! Dit zorgde voor zoveel vertrouwen in de Oostrumse ploeg dat 7 minuten later Gerry de bal, na een lange pass van achteruit, heerlijk aannam en zo gevoelvol beroerde dat het leder met een prachtige boog over de keeper in de verre hoek plofte. Wat een juweel van een doelpunt! Na een dubbele wissel in de rust van de flankspelers Nolly en Freddy kwamen blauw-witten maQes de groene mat weer op. Weer werd de organisatie vergeten en kreeg Vitesse, dat over individueel heel aardige spelers beschikte, meer grip op de wedstrijd. Maar gelukkig viel het 10 eurocent stuk deze keer de goede kant op. Nadat Screbby was vrijgespeeld binnen de beruchte lijnen en hij de bal rustig op doel krulde, meende een veldspeler van Vitesse dat hij de Zwarte Panter was en tikte de bal stijlvol uit het doel. Een mooie save, maar tevens een 'penantie' voor Oostrum! Fandefan eiste de bal resoluut op en legde deze koeltjes in de hoek. SVO op 4 - 1 en wedstrijd gespeeld, op slot en in de knip! Ondertussen had ook Peerke het veld betreden ten faveure van Bierie en dat liet hij niet ongemerkt voorbij gaan. In eerste instantie liet hij een prachtige operationele ruimte vallen waar Qoek-tjoek-Japie in blééf duiken. Dit zorgde voor goed ingelopen schoenen van Japie waardoor de oude in de tas konden blijven zitten. Vervolgens strooide Peerke nog wat zout in de Gennepse wonden door, op aangeven van der Alte en orakel Steve, de 5 - 1 en 6 - 1 op het bord te laten noteren. Het verzet van Vitesse was ondertussen volledig gebroken en begon om te slaan in frustratie. Zoals verwacht lieten de ideale schoonzonen zich niet uit de tent lokken, maar bleven rustig binnen en speelden de wedstrijd professioneel uit. Met 4 punten in de stand volgende week naar lijstaanvoerder en rivaal SW uit Venray, dat met 9 uit 3 aan kop staat in 4J. Met dit aanlokkelijke affiche hopen we uiteraard op een grote schare fans uut Aostrum (sportpark de Wieën, aanvang half 12) die een prachtig voetbalgevecht voorgeschoteld zullen krijgen! Aostrum 2. KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8,30 uur tot 17,00 uur bellen met '*Y

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9