Uitslagen Programma Senioren Slechte tweede helft nekt Oostrum B 0-1 1-4 6-1 14.30 11.30 11.00 11.30 10.30 09.30 10.30 Uitslagen zaterdag 19 september S.V. Oostrum Vet -SVS Vet Uitslagen zondag 20 september S.V. Oostrum 1 S.V. Oostrum 2 S.V. Oostrum 3 IVO 7 S.V. Oostrum 5 America 4-S.V Gemert DA1 -Melderslo 1 -Vitesse'08 3 -Merselo 2 -S.V. Oostrum 4 -Kronenberg 3 Oostrum 6 uitgesteld 2-2 uitgesteld 1-5 -S.V. Oostrum DA1 1-1 Programma zaterdag 26 september Excellent Vet - Oostrum Vet, 17.00 uur vertrek 16.00 uur Programma zondag 27 september TOP'27 1 SV Venray 5 Volharding 4 S.V. Oostrum 4 Meterik 5 S.V. Oostrum 6 S.V. Oostrum DA1 -S.V. Oostrum 1 -S.V. Oostrum 2 -S.V. Oostrum 3 -SV Venray 8 -S.V. Oostrum 5 -DEV-Arcen 4 -Rood Wit'62 DA1 De thuiswedstrijd tegen Melderslo is voor Oostrum uitgelopen op een grote teleurstelling. Na een eerste helft waarin Oostrum nog licht de bovenliggende partij was, werden de roodwitten in de tweede helft op alle fronten afgetroefd en liep Melderslo uit naar een verdiende 1-4 overwinning. Beide ploegen begonnen scherp aan de wedstrijd en kregen in de eerste vijf minuten allebei een goede scoringskans. Even later leek de thuisploeg de score te openen maar de treffer van Chris Wilschut werd afgekeurd omdat Frank Frederix de voorzet in buitenspelpositie zou hebben gegeven. Op het kwartier nam Melderslo de leiding door Jelle Claassens die vrij voor doelman Ralph Kessels zeeën van tijd had om de hoek uit te zoeken: 0-1. Oostrum zocht hierna de aanval en kwam in de 25e minuut op gelijke hoogte. Bastian Bouwsema werd in het strafschopgebied gevloerd en de scheidsrechter gaf terecht een penalty. Rik Schlepers, die even daarvoor een goede kans had gemist, schoof de bal vervolgens rustig in de hoek: 1-1. Tot het rustsignaal hield Oostrum een veldoverwicht, creëerde ook een aantal kansen maar scoorde niet meer. De tweede helft kende voor de thuisploeg een desastreus begin. Nadat Rob Driessen eerst nog vanaf twee meter huizenhoog over had geschoten, mocht hij een minuut later opnieuw aanleggen van net buiten het zestienmetergebied. Omdat hem nauwelijks een strobreed in de weg werd gelegd kon hij de bal onhoudbaar in de korte hoek schieten: 1-2. Waar Oostrum normaal gesproken bij een achterstand er een schepje bovenop gooit, kwam de ploeg in het vervolg van de wedstrijd nauwelijks meer in het stuk voor. Melderslo kon in het restant van de wedstrijd nog twee keer scoren via Jelle Claassens en Bart Verheijen en zo redelijk eenvoudig uitlopen naar een 1-4 zege. Omdat er bij Oostrum in de tweede helft niemand zijn gebruikelijke niveau haalde viel er ook weinig op de nederlaag af te dingen. Komende zondag gaat Oostrum op zoek naar eerherstel bij de vroegere angstgegner TOP'27 uit Tienray.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 8