Oostrum 2 - SVOC '01 2 0-0 Beste leden van de afdelingen voetbal en korfbal van de S.V.O. 9 Ösrtó Na bekertriomfen tegen Sparta Sevenum en Volharding uit Vierlingsbeek en een kleine nederlaag tegen rivaal SW uit Venray, stond vandaag de competitiestart tegen de combinatie vereniging uit Oirlo Castenray op het programma. Met een nieuw technisch verantwoordelijk kwartet aan het roer werd vroeg verzameld op sportpark 'De Nieuwe Spar'. Dit om de doelstellingen voor het voor ons liggende seizoen duidelijk te maken en uiteen te zetten hoe deze na te streven. Jan jr, Björn, Sjors en Rob lieten er dan ook geen gras over groeien en spraken uit dat er dit seizoen prestaties worden verwacht van deze talentvolle groep. De lat werd spreekwoordelijk hoog gelegd, op een hoogte waarvoor zelfs Sergei Bubka een flinke aanloop nodig zou hebben gehad. Bevlogen en met een Usain Bolt-achtig gevoel voor show werd door Jr. vervolgens de team-polo gepresenteerd die door 't Twed op elke wedstrijddag zal worden gedragen. Sponsors bedankt! Na deze gedegen voorbereiding werd de blik gericht op de eerste 90 minuten van 2009/2010. De tricolores moesten en zouden na deze emotionele start aan de zegekar gebonden gaan worden. Maar helaas startte SVO 2 slap en was er weinig over van de stuntploeg uit de voorbereiding. Of het te maken had met overmoed, onderschatting van de tegenstander of het feit dat er op het hoofdveld werd gespeeld, zal nooit duidelijk worden. Feit was dat de benen niet deden wat er in het hoofd werd bedacht. De bal ging te langzaam rond, er werd te weinig bewogen zonder bal en SVOC vond het allemaal prima. De mannen op leeftijd uit Oirlo lachten in hun vuistje met de onmacht van de SVO en haalden zonder al te veel problemen de rust met de brilstand nog op het bord. Nadat er in de rust duidelijke woorden waren gesproken door de technische staf en er een aantal omzettingen waren gedaan, kwam de ploeg met nieuw elan terug de groene wei in. SVOC werd vroeger vast gezet, de bal ging sneller rond en er werden een aantal goede mogelijkheden gecreëerd. Helaas werd het net echter niet 1 keer gebold en begonnen er frustraties in de anders zo nette ideale-schoonzonen-ploeg te sluipen. Na negentig minuten was de score dan ook 0-0, 1 punt, 2 gele kaarten, mooie tenues, sjieke polo's en veel teleurgestelde spelers en supporters. Maar dit puntverlies zal niet leiden tot rare ingrepen of druk op de schouders van leiding en spelers. De 0 is van het bord (wat betreft punten in ieders geval), er zijn geen tegentreffers geïncasseerd en er is voldoende basis om op voort te bouwen voor de rest van het seizoen. Op naar kermiszondag, op naar Siebegewiebel an de grens....'t Twed kümpt dur an! Aostrum 2. Op maandag 12 oktober a.s. vindt de jaarlijkse ledenvergadering van de Sportvereniging Oostrum plaats. Tijd: 20.30 Plaats: kantine op het sportpark. Schrijf alvast op in je agenda, notebook, harde schijf, zodat je er ook bij kunt zijn Secretaris SVO

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9