INLEIDING MONUMENTALE BOMEN Alzheimer Café Venray 1 "Periodiek" tel: 582877 Zl KLACHTEN OVER BEZORGING Op maandag 21 september houden IVN Geijsteren-Venray en Natuur Historisch Genootschap een lezing over monumentale bomen. Monumentale bomen zijn speciaal door hun hoge leeftijd, schoonheid of zeldzaamheid. Ze staan vaak op bijzondere plekken en zijn beeldbepalend in hun omgeving. Om deze bijzondere bomen te behouden heeft de Bomenstichting alle monumentale bomen en boomgroepen geregistreerd. Zij worden met extra zorg en bescherming omringd. Bijvoorbeeld door controles en adviezen van het bomenfonds. De bomenstichting doet ook inspanningen om deze bomen te behouden bij dreigende kap. Particuliere eigenaren worden ondersteund bij het instandhouden van de monumentale bomen. Deze inleiding wordt verzorgd door de heer John Loermans van de bomenstichting en zal gaan overwat doet de bomenstichting, kennis behouden voor de toekomst, historische bomen beschermen en inventariseren en aandacht voor bijzondere bomen De inleiding begint om 20.00 uur en vindt plaats in zaal de Kei in Geysteren. Op maandag 14 september 2009 is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse informele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulpverleners en andere belangstellenden elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om ervaringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Er is een aangepast programma i.v.m. vakantie, een DVD of video gericht op dementie. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiterlijk 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis Voor meer informatie kunt u bellen met het Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid telefoon (0478) 527066. Noord- en Midden-Limburg Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 21