TWEEWIELERS fïllround administratief medewerk(st)er Samen met u op weg haar een persoonIiik Sinds 1950 gevestigd te Ven ray en Bergen postbaan i4 wanssum Tei. 0478-532166* www.dekkerstweewielers.nl 0478 588 889 www.wg-uitvaartzorg.nl kantoor: Zandakker 24, 5801 DVVenray Bruiloft-bbq-personeelsfeest-WWW.petervandewater.nl-huwelijksmis-jubileum-receptie De laatste jaren zijn we als Dekkers Tweewielers flink gegroeid. Op het gebied van elektrische fietsen heeft Dekkers Tweewielers de afgelopen jaren kans gezien uit te groeien naar marktleider in de regio. Behalve voor het leveren van nieuwe fietsen van bekende A-merken, staan wij dagelijks met een team van 6 enthousiast» en vakkundige mensen klaar om onze klanten op weg te houden. Door de gestage groei is ons enthousiaste team medewerkers op zoek naar een: Wat verwachten wij van u: - Aantoonbare administratieve en boekhoudkundige ervaring - Grote mate van eigen initiatief - Zelfstandig kunnen werken - Groot verantwoordelijkheidsgevoel - Accuratesse - Minimaal denkniveau op MBO gebied - Flexibele instelling i.v.m. variabele seizoenswerktijden - Gemiddelde werkweek van 24 uur (toekomst wellicht meer) Wat zijn uw belangrijkste taken: - Bijhouden van de boekhouding - Afwikkelen van complete administratie m.b.t. in- en verkoop van fietsen - Verkoop in de winkel (o.a. kleding accessoires) Wat heeft Dekkers Tweewielers u te bieden: - Een jong en enthousiast team dat er voor zorgt dat u zich snel thuis voelt bij ons - Een prettige werkomgeving - Een salaris aangepast aan de functie en aan uw kwaliteiten - Fiexibele werktijden Sollicitaties met CV uiterlijk 13 september, bij voorkeur per email, aan Rob Dekkers: info@dekkerstweewielers.nl Voor meer informatie neem gerust contact met ons op tel. 0478-532166 of mob. 06-25585218 DEKKERS

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 12