Oostrum goed uit de startblokken DAG VAN DE OUDEREN 2009 KBO Donderdag 1 oktober van 13,30 uur tot 18.00 uur Oostrum kende voor eigen publiek een goede start van de competitie. Het vooraf onbekende Milheezer Boys werd met een verdiende 4-2 nederlaag teruggestuurd naar Brabant. Vanaf het eerste fluitsignaal was duidelijk dat beide ploegen met voetballende intenties aan de wedstrijd waren begonnen. De gasten uit Milheeze wisten elkaar in de beginfase beter te vinden terwijl Oostrum nog niet lekker aan voetballen toe kwam. In de 10e minuut nam Oostrum echter wel de leiding uit een mooi binnen geschoten vrije trap van Ruud Ousters: 1-0. Er leek geen vuiltje aan de lucht maar twee grote kansen op een verdubbeling van de score werden door Ruud Ousters en Rik Schlepers om zeep geholpen. Omdat Oostrum verzuimde afstand te nemen van Milheezer Boys gaf het de gasten de mogelijkheid terug te komen in de wedstrijd. En dat deed de Brabantse ploeg dan ook. Twee snel uitgevoerde aanvallen leverden de gasten via John van de Boomen en Tom Verrijt in een tijdsbestek van vijf minuten een 1-2 voorsprong op. Oostrum leek wat aangeslagen maar wist zich terug te knokken in de wedstrijd.Na een inworp aan de linkerkant speelde Rik Schlepers zich vrij en diens voorzet werd door Chris Wilschut van dichtbij binnengetikt: 2-2. Na de doelpuntrijke eerste helft zetten de in nieuwe tenues gestoken Oostrummers de Brabantse gasten meteen onder druk. Het bleek in ieder geval een effectieve methode om de tegenstander van het eigen doel af te houden want doelman Ralph Kessels kreeg in de hele tweede helft nog maar één schot op doel te verwerken. Omdat Oostrum niet zorgvuldig genoeg met de eigen kansen omsprong bleef de spanning in de wedstrijd. Pas in de 68e minuut pakte Oostrum verdiend de leiding door Bastian Bouwsema die een voorzet van Ruud Ousters vol op de pantoffel nam: 3-2. De thuisploeg drukte meteen door en vijf minuten later viel de definitieve beslissing. De rechtsback van de gasten speelde de bal in de voeten van Chris Wilschut die zo vrije doortocht kreeg naar het vijandelijke doel en rustig de bal onder de doelman doorschoof: 4-2. In het laatste kwartier kreeg Oostrum nog een paar kansen om de score verder op te voeren waarbij een kopbal van Wilschut tegen de onderkant van de lat het meest in het oog sprong. Vooral door als team voor elkaar te knokken behaalde Oostrum deze middag de eerste driepunter en is de ploeg de competitie goed gestart. OOSTRUM Deelname aan deze dag staat open voor alle senioren uit Venray en de kerkdorpen van 55 jaar en ouder. De kosten per deelnemer bedragen €6.00. Dit is inclusief koffie of thee, vlaai en 2 consumpties. Xhierlangs afknippenX Naam:Adres: Wenst metperso(o)n(en) deel te nemen aan de Dag van de Ouderen. (deze strook, samen met het bedrag van 6.00 per persoon, inleveren bij Leny Tromp uiterlijk 15 september) U kunt de kaarten meteen mee nemen; bij afwezigheid kunt u de enveloppe in de brievenbus deponeren; dan kunnen de kaarten later worden opgehaald. A

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 10