Aan alle inwoners van Oostrum HOUDT OOSTRUM SCHOON! Stichting Dorpsraad Oostrum Gebruik de containers waarvoor ze bedoeld zijn. Afval hoort in de containers en niet er naast. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. 38e jaargang nr. 30 Sluitingsavond in te leveren kopij: 13 augustus 2009 Maandagavond 18.00 uur. Hoefslag 3. 5807 BT OOSTRUM Tel, (0478) 510713. e-mail: mcfleuren@home.nl Internet: www.dorpenvenrav.nl U heeft intussen vast gezien dat er bij de ondergrondse afvalcontainers een bovengrondse ronde container geplaatst is. Deze container is uitsluitend bedoeld om blik in te verzamelen. Met de plaatsing van deze blikcontainer is een wens van de dorpsraad van Oostrum door de gemeente ingewilligd. De gemeente heeft afgelopen week informatie verstrekt over de inzameling van plastics: u hebt hiervoor een folder ontvangen. De op de folder vermelde plastics kunt u in de daarvoor bestemde container werpen. Op de container is nog eens vermeld welke plastics u erin kunt deponeren. Mocht de container vol zijn dan verzoeken wij u het plastic mee te nemen en bij een volgende gelegenheid aan te bieden. Om te voorkomen dat buiten de containers in Oostrum overlast ontstaat vragen wij u als dorpsraad dringend zich aan de voorschriften te houden die op de containers vermeld staan. Plaats geen dingen, die niet in de containers passen of thuishoren, naast de containers en neem uw lege dozen en tassen mee naar huis. Bedankt voor uw medewerking Dorpsraad Oostrum m Weekblad 0STRUM

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 1