Aostrums Beachvolleybaltoernooi Peuterspeelzaal 't Rommelhofke Hallo allemaal, De voorbereidingen voor het beach volleybalweekend zijn in volle gang! We kunnen jullie alvast melden dat het zaterdagavond programma erg hard loopt wat betreft aanmeldingen. Voor het volleybaltoernooi op zondag zijn er nog wel wat teams nodig om de dag te laten slagen. En dat is wat we graag willen, dus geef jou en je team snel op dan belooft het een super weekend te worden! Op zaterdagavond hebben we buiten de voetvolleywedstrijden ook een band weten te strikken die normaal gesproken slechts eenmalige optredens verzorgd. Voor deze gezellige zomerse avond hebben zij echter besloten om nog eenmaal de instrumenten op te pakken om tijdens en na de wedstrijden te zorgen voor een groot feest. We hebben het hier over de onvolprezen: SNORKES. Met hun meezingers en feestnummers maken ze de zaterdaq ongetwijfeld compleet! De teamindeling is als volgt: Zaterdag 20 juni: 3 personen en evt. 1 wisselspeler. Zondag 21 juni: 5 personen in het veld, waaronder minimaal twee dames. Wil je jou team nog aanmelden, dat kangraag! Quinn Poels Ghunebeek 10 515705 of 06-41596917 Geachte inwoners van Oostrum, Zoals u al eerder heeft kunnen lezen gaat 't Rommelhofke vanaf september 2009 bij Stichtinq Peuterspeelzalen Venray horen. Om geïnteresseerden informatie te geven over wat dit precies gaat inhouden, houden we een informatieavond op dinsdag 16 juni 2009. Deze avond start om 20.00 uur in den Oesterham in Oostrum. Op deze avond willen we toelichten waarom we gekomen zijn tot het samengaan met Venray en wat dit alles gaat betekenen voor Oostrum en dan vooral voor de Oostrumse peuters. U kunt hierbij denken aan: -Openingstijden -Werkwijze -Kosten -Organisatiestructuur -Aansluiten bij kinderopvang enz.enz. Op deze avond zal naast het bestuur van het Rommelhofke ook Ghislaine Driessen, directeur van Stichting Peuterspeelzalen Venray, aanwezig zijn. Om een inschatting te kunnen maken van het aantal mensen dat deze avond zal bezoeken vragen we u om zich via mail of telefonisch aan te melden voor 11 juni bij Inge Rutten tel 585017 of ianw.rutten@planet.nl Met vriendelijke groet. Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal 't Rommelhofke V V t »rê'

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 19