Team-indeling ministratenvoetbaltoernooi 2009 Asselbergstraat: Leider: Lennart Peeters spelers: Niek van Bergen, Marc Biermann, Bart Diesbergen, Giel Emons, Steef Emons, Lennart Peeters. Buitenhof 1 en 2: Leider: Math Gommans spelers: Sjors Teeuwen, Frederik van der Velpen, Joris Gerritsen, Thijs Arts, Sjors Gommans, Kees Gommans, Eugene Jakobs, Quint Wijnhoven, Dick Janssen, Tom Janssen, Jules Janssen. Jofferspas 1 en 2: Leider: Ton van Kessel spelers: Thijs Emonts, Thijs Claessens, Stef Fleurkens, Rein Fleurkens, Dave Gerritsen, Janet Jeuken, Lynn van Kessel, Ron Pelzer, Peter Verhoeven, Paul Wijnands, Rick Verstegen, Ken Dirks. Goetzenhof: Leider: Boy de Kleijn spelers: Luuk Gielens, Sil van Hout, Tom Kamphuis, Boy de Kleijn, Quint de Kleijn, Sam von Liebenstein, Mark van Dijk. Kloosterstraat 1 en 2: Leider: Bob van Mil spelers: Kevin van Dijck, Brandy van Dijck, Tim Euwes, Bob van Mil, Elke Euwes, Job Euwes, Anne Vermaseren, Daan Linsen, Nieis Nielen, Bastiaan Bouwsema, Martijn Kempen, Arjan Kempen. Ghunenbeek: Leider: John van Bergen spelers: Hans van Aken, John van Bergen, Paul Custers, Abe Hogeboom, Alexander Huijs, Roel Kessels. Oosterthienweg 1 en 2: Leider: Herman Franssen spelers: Roel van den Berg, Lars Bardoel, Mark Broeren, Bas Camps, Pirn Camps, Stan Janssen, Steef Janssen, Mouro Wilson Manuel, Marcel Staaks, Jan van de Ven, Kees van de Ven, Rob Jenneskens, Rob Jeucken. Randenrade 1 en 2: Leider: Bas Kessels spelers: Guus op den Camp, Roy van Delft, Nick Gommans, Mike Gommans, Bas Kessels, Lars Kessels, Lex van Lin, Kevin Pothoven, Jelle van Tilburg, Willem Verheijen, Rene Wijnhoven. Stationsweg 1 en 2: Leider: Ruud Hendrix spelers: Frank Hendrix, Frank Janssen, Erwin Achten, Ruud Custers, Huub Derks, Tom Direks, Ruud Hendrix, Tom Nohlmans, Dennis Nohlmans, Chris Wilschut, Hans Custers, Tom Stam. Van Broekhuizenstraat: Leider: Geert Willems spelers: Roy de Kleijn, Bart Cornelissen, Ralph Kessels, Geert Willems, Roy Willems, Sjors Willems. De indeling per team dient vooraf bekend gemaakt te worden, bij de wedstrijdleiding.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 12