AOSTRUMS BEACVOLLEYBALTOURNOOI 2009 Nu de lente in alle hevigheid is losgebarsten, is het een mooi moment om alvast aan de warme zomer te denkenzon, strand....en een glaasje Brand Ook dit jaar hebben we in Oostrum een aantal van deze zomerse taferelen tijdens het Aostrums Beachvolleybaltoernooiü Zondag 21 juni a.s. is het zover, de organisatie is zoals altijd in handen van vc de Fles met medewerking van cv de Karklingels en de velden liggen rondom het Allemanscafé. Achter de schermen wordt inmiddels gewerkt aan een sportief en gezellig weekend. Weekend???????????????? Jazeker, want nieuw is dit jaar het voetvolleytoernooi op zaterdagavond 20 juni. We zullen die avond op het "hoofdveld" een toernooi houden waarbij 10 teams gaan strijden om het allereerste voetvolleykampioenschap van Aostrum. Wil je meedoen...? Ben er dan snel bij, want op zaterdag 20 juni is er slechts plaats voor 10 deelnemende teams. Elk team bestaat uit 3 personen en evt. 1 of meer reservespelers) Het inschrijfgeld voor zaterdag bedraagt: 10,= Zondag is er als vanouds het volleybaltoernooi, met plaats voor 18 deelnemende teams. Een team bestaat uit 5 personen (waarvan 2 dames in het veld). Het inschrijfgeld op zondag bedraagt: 25,= (deelnemen aan beide toernooien mag!!) Wil je jou en je team alvast opgeven? Dat kan bij: Quinn Poels Ghünebeek 10 Tel 06-41596917/515705 Verder informatie over het programma volgt over een aantal weken, maar noteer 20 en 21 juni 2009 alvast in de agenda VC de Fles

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9