I "Periodiek" tel582877. Extra kosten Onderscheiden KLACHTEN OVER BEZORGING Zonnebloemvereniging Aostrum Zonnebloem werft leden Nationale Vereniging de Zonnebloem houdt van 18 t/m 23 mei een telefonische ledenwerfactie in de regio Venray. We hopen onze activiteiten voor zieken en gehandicapten verder uit te breiden. Daarom zoeken we naar nieuwe donateurs en ondersteunende leden. Hun bijdragen zijn hard nodig, omdat het beroep op onze afdeling toeneemt. Ook hopen we nieuwe vrijwilligers te vinden. De ledenwerfactie valt samen met het zestig jarig jubileum van de vereniging. Onder het motto "al zestig jaar goed voor elkaar" brengt de Zonnebloem haar betekenis voor de samenleving onder de aandacht. Tienduizenden zieken en gehandicapten die dreigen te vereenzamen, krijgen bezoek of kunnen met hulp van een vrijwilliger er op uit of een week op vakantie. Zo organiseren we allerlei uitstapjes naar attractieparken, een grachtentocht in Amsterdam met de speciaal aangepaste Zonnebloemrondvaartboot en een bezoek aan een speciaal voor de Zonnebloem geschreven theatervoorstelling. Via onze activiteiten ontstaan er veelal bijzondere ontmoetingen. Ook vrijwilligers putten daar voldoening uit. Dat heeft zestig jaar praktijk wel uitgewezen. De Zonnebloem regelt allerlei noodzakelijke voorzieningen voor mensen met lichamelijke beperkingen. Zoals aangepast vervoer, (verpleegkundige en medische) begeleiding en hulpmiddelen op locatie. Die voorzieningen brengen extra kosten met zich mee, die niet worden doorberekend aan de deelnemers. Willen we ook in de toekomst van blijvende betekenis zijn voor de zieke en gehandicapte medemens dan is steun uit onze gemeenschap in de vorm van lidmaatschap of vrijwilligerswerk hard nodig. Nationale Vereniging de Zonebloem telt ruim 40.000 vrijwilligers en ongeveer 1500 afdelingen. Jaarlijks bezoekt ze 64.500 zieken en gehandicapten. Meer dan 126.500 mensen met een fysieke beperking nemen deel aan dagjes uit en ruim 7800 (zwaar) hulpbehoevende mensen aan het vakantieprogramma. De Zonnebloem heeft het CBF-keur en is onderscheiden met de Transparantprijs 2008 voor haar inzichtelijk jaarverslag. Als U meer wilt weten over het Zonnebloemwerk bij U in de buurt kunt U contact opnemen met Lucie Broeksteeg telnr.512037 of Maria van den Boogaard telnr. 585494. Voor meer informatie over de Zonnebloem kunt U ook terecht op www.zonnebloem.nl Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17,00 uur bellen met VT", >S%t&niQirtQ c r m

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 23