Geen nacompetitie ondanks zege Ondanks de 1-4 overwinning in Meerlo op SV United is Oostrum er niet in geslaagd een plek in de nacompetitie te bemachtigen. Doordat directe concurrenten FCV en VCH hun wedstrijden ook winnend afsloten gaan die ploegen samen met Belfeldia uitmaken wie er met kampioen Quick Boys naar de vierde klasse promoveert. In de eerste helft ging de strijd lange tijd gelijk op en op een paar kleine kansjes na viel er weinig te beleven voor de beide doelen. De vele overtredingen en blessurebehandelingen zorgden ervoor dat Oostrum niet lekker in de wedstrijd kon komen en goed lopende aanvallen waren daarom schaars. In de 35e minuut nam Oostrum toch de leiding toen een indraaiende vrije trap van Frank Frederix door een United-speler in eigen doel werd gekopt: 0-1. Een minuut later kon Chris Wilschut de score verdubbelen maar Oostrums topscorer schoot na een mooie combinatie met Ruud Ousters nipt voorlangs. Vlak voor de rust scoorde de thuisploeg de gelijkmaker toen Oostrum een corner niet goed weggewerkt kreeg en Tom Theeuwen de bal in de hoek wist te schuiven: 1-1. Na de pauze nam Oostrum de regie stevig in handen en speelde het in een hoog tempo United kapot. Kansen werden nauwelijks meer weggegeven maar in het eerste kwartier na de rust wist Oostrum de eigen kansen ook niet te verzilveren. Na een uur spelen schakelde linksback Frank Frederix zich weer eens aanvallend in en besloot bij gebrek aan afspeelmogelijkheden maar eens te schieten met zijn verkeerde been. Het schot was niet hard maar wel goed geplaatst en zeilde langs de keeper in de hoek: 1-2. Hierna leek United er niet meer echt in te geloven en ging Oostrum op jacht naar meer treffers. Bastian Bouwsema werd in het strafschopgebied gevioerd en Oostrum kreeg een penalty toegewezen. De eerste Oostrumse penalty in twee seizoenen werd door Rik Schlepers probleemloos binnen geschoten: 1-3. Het laatste kwart van de wedstrijd wist Oostrum via mooie combinatievoetbal een handvol kansen te scheppen maar alleen Chris Wilschut wist het net nog te vinden. Na een pass van Rik Schlepers ontstond verwarring tussen de doelman en een verdediger en ging Wilschut er met de bal vandoor om deze vervolgens in een leeg doel te schuiven: 1-4. Niet veel later klonk het laatste fluitsignaal en werd duidelijk dat ondanks de verdiende overwinning het seizoen erop zit voor Oostrum. Zomertoernooi clubkampioenschappen Senioren TCO leden Op zaterdag 20 juni wordt het zomertoernooi georganiseerd. U kunt zich hiervoor aanmelden bij Leo Lenssen. Aanvangstijd 09:00 uur. Verder kunt u zich aanmelden voor de clubkampioenschappen. De voorrondes kunnen gespeeld worden m.i.v. juni tot september. Let wel het derde weekend van september worden de finales gespeeld. Er wordt van u verwacht dat u dit weekend vrijhoudt zodat de finales ook gespeeld kunnen worden. Er worden DE, HE, DD, HD en MIX gespeeld. U kunt zich voor een of meerdere categorieën aanmelden. Voor de dubbels geeft u zich op als team. Mochten er vragen zijn, in ons clubblad staat e.e.a. uitvoerig beschreven. U kunt zich aanmelden bij Leo Lenssen. Opgave mogelijk tot 31 mei 2009. Met sportieve groet, Activiteitencommissie

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 19