OIRATO SPEELT "TYPISCH WEJ" Alzheimer Café Venray Het Oirloos Amateur Toneel bestaat al 25 jaar. Vanwege dit unieke feit houden wij 3 speciale jubileumvoorstellingen. Hoezo speciaal? Dit keer géén blijspel, klucht of thriller, maar een mix van dit alles! Maar daar blijft het niet bij. Ook wordt er gezongen en gedanst. We zijn ambitieus en proberen daarom ook het één en ander uit. Hoe komt een dergelijke voorstelling dan tot stand? leder lid van de vereniging had haar eigen idee over een jubileumvoorstelling. Wat doe je in een zo'n situatie? Inderdaad, een compromis sluiten! Het resultaat is uniek en bijzonder te noemen. Anders dan anders. Gewoon zoals we zijn. Het stuk heet daarom ook "Typisch wej". Aspecten uit het dagelijks leven, fragmenten van de televisie, het verleden van Oirato en nog veel meer. We geven natuurlijk niet alles prijs, maar we zijn nu al erg benieuwd naar uw reactie! Dus heeft u zin in een ontspannen avondje uit met een heel divers programma? Dan verwelkomen wij u graag op vrijdag 24 april of zaterdag 25 april om 20.00u in Gemeenschapshuis de Linde te Oirlo. Kaarten zijn te reserveren bij Marjolein Joosten 06-54931666 of Erik Vulling 06-24155156 en kosten 7,50. Aan de kassa (mits nog verkrijgbaar) 10,=. Deze speciale voorstelling is geschreven en geregisseerd door Harm Hebing, lid van Oirato vanaf het eerste uur. Wij hopen u te mogen begroeten tijdens één van deze dagen. Tip om te onthouden: "u krijgt vast en zeker een apart gevoel van binnen" Op maandag 20 april 2009 is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse informele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulpverleners en andere belangstellenden elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om ervaringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Het thema voor deze avond is: Fronttempora Ie dementie. Gastspreker is dhr. R. Smeets, sociaal geriater GGZ Noord- en Midden-Limburg. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiterlijk 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis.Voor meer informatie kunt u bellen met het Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid telefoon (0478) 527066. V'VW/

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 4