Eenvoudige derbyzege voor Oostrum GEZOCHT: Weekendhulp M/V (16-18iaar) De doorgaans lastige derby tegen Holthees leverde afgelopen zondag nauwelijks problemen op voor Oostrum. Na een bij vlagen spijkerhard duel stond er na negentig minuten een juiste afspiegeling van de krachtsverhouding op het scorebord: 5-1. Oostrum begon sterk aan het duel en zette de bezoekers uit Holthees meteen vast op hun eigen helft. In de T minuut kwam de thuisploeg op voorsprong door Chris Wilschut na goed voorbereidend werk van Ruud Ousters: 1-0. Oostrum wilde meteen doordrukken en kwam soepel combinerend een paar gevaarlijk voor het doel van de gasten. De gelijkmaker kwam in de 20e minuut dan ook compleet uit de lucht vallen. De behendige Hakan Sazak speelde zich in het Oostrumse strafschopgebied knap vrij en passeerde Ralph Kessels met een beheerste schuiver: 1-1. De thuisploeg was echter nauwelijks aangeslagen door deze tegenvaller en kwam tien minuten later weer op voorsprong. Een lange uittrap van doelman Kessels kwam via het hoofd van Arjan Kempen bij Chris Wilschut die rustig zijn tweede treffer van de middag in het doel legde: 2-1. Ook na deze treffer bleven beide ploegen elkaar fel maar fair bestrijden en was het jammer dat de pover leidende arbiter Van der Zanden de wedstrijd niet goed aanvoelde. In de 40e minuut leek Oostrum benadeeld te worden toen een overtreding binnen het strafschopgebied in plaats van een penalty slechts een vrije trap opleverde Heel lang hoefde Oostrum echter niet te treuren omdat Ruud Ousters de vrije bal prachtig in de korte kruising krulde: 3-1. De laatste minuten tot de rust nam Oostrum wat gas teruq en speelde het rustig de tijd vol. De tweede helft kende nagenoeg eenzelfde spelbeeld als de eerste vijfenveertig minuten hetzij dat de sfeer binnen en buiten de lijnen steeds grimmiger werd. Arbiter Van der Zanden kon vooral in de ogen van de Hoithees-spelers en aanhang niets meer goed doen nadat hij een harde overtreding van Steef Emons op Hakan Sazak slechts met geel en niet met rood bestrafte De gemoederen liepen even hoog op maar gelukkig kon er al snel weer verder gevoetbald worden Voetballen deed trouwens alleen de thuisploeg want het werd al snel duidelijk dat Holthees zich in het restant van de wedstrijd meer bezig hield met het proberen te raken van Oostrumse ledematen dan met voetballen. De thuisploeg kwam dan ook nauwelijks meer in de problemen en stapelde kans op kans om de score uit te breiden. Het verdiende doelpunt viel na een uur spelen na een mooie aanval over de rechterkant. Rechtsback Stan Janssen haalde de achterlijn en chipte de bal over doelman Wijnen op het hoofd van Arjan Kempen die zo ook zijn doelpuntje meepikte: 4-1 Van de vier Oostrumse aanvallers had nu uitgerekend alleen oud Holthees-spits Jelle van Tilburg nog niet gescoord. De lange spits maakte na verschillende blessures voor het eerst sinds begin november weer zijn opwachting binnen de lijnen, hetgeen wellicht verklaarde dat zijn vizier nog niet helemaal op scherp stond. Toch zou Van Tilburg in de laatste minuut van de wedstrijd zijn verdiende treffer maken. Vrij voor de keeper gezet nam de spits rustig de tijd om uiteindelijk met links de bal hard in de touwen te jagen: 5-1. Door de klinkende zege houdt Oostrum zicht op een plek in de nacompetitie en breken er voor Holthees nog een paar zware weken aan om lijfsbehoud veilig te stellen. Het komende paasweekeinde wacht Oostrum een dubbelprogramma. Op zaterdag ontvangt Oostrum het Tienrayse TOP'27 en op paasmaandag staat er in Well de wedstrijd teqen EWC'46 op de rol. Wij zoeken voor de Zaterdagmorgen een hulp voor alle voorkomende lichte logistieke werkzaamheden (opruimen magazijn, tellen voorraad, orders gereedmaken, schoonmaken etc.). Interesse? Gaarne een briefje met je gegevens voor 17 April bij ons in de brievenbus doen of een mailtje sturen naar info@finidi.nl Finidi, groothandel in carnaval en feest, Geijsterseweg 1Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 17