VASTENAKTIE 2009 PALMPASEN GezochtGezocht .....GezochtGezocht. Is dit iets voor jou of wil je meer informatie, Samen delen! De dorpsraad van Oostrum is op zoek naar een notulist(e) voor de openbare vergaderingen. I Deze zijn elke tweede dinsdag van de maand om 20.00 uur en vinden plaats in de Oesterham. reageer dan snel en neem contact op met: Joos Linskens 583805 of Marian Fleuren mcfleuren@home.nl. Ook in 2009 wordt er in onze parochie Oostrum weer een vastenaktie gehouden. Dit jaar schenkt onze parochie, zoals vele parochies van het dekenaat Venray, de opbrengst van de vastenaktie aan de Turkana, een arm herdersvolk in Kenia. Het geld wordt besteed aan hulpprojecten zoals scholing en medische zorg voor ouderen en slechtziende kinderen. In week 14 ontvangt u samen met het Oostrum's Weekblad het bekende bisdomvastenzakje, dat dit jaar dus bestemd is voor de Turkana, een arm herdersvolk in Kenia. Dat vastenzakje wordt in de Goede Week (week 15: 6 t/m 11 april a.s.) door het Bestuur en de Raad van Elf van onze Carnavalsvereniging "De Karklingels" weer bij u thuis opgehaald. Carnavalsvereniging, bij dezen hartelijk dank voor uw bereidwillige hulp en inzet! U wordt vriendelijk verzocht het vastenzakje tijdig en hopelijk goed gevuld klaar te leggen! Bij voorbaat hartelijk dank voor uw gulle bijdrage en medewerking. Kerkbestuur van Oostrum Op zondag 10 mei a.s. mogen 22 communicantjes uit ons dorp, uit handen van onze pastoor A. Keiler, de Eerste Heilige Communie ontvangen. Op zaterdag 4 april zullen zij zich voorstellen tijdens de Palmpaasviering. Aanvang van deze H. Mis is 19.00 uur. De drumband, het blokfluitgroepje en Marly Driessen zullen samen met de communicantjes deze H.Mis muzikaal opluisteren. Na afloop van deze viering worden de gezegende palmtakjes uitgereikt. Hierbij willen we ouders, broertjes, zusjes, Opa's en Oma's en andere familie leden en natuurlijk de Oostrumse Parochianen, van harte uitnodigen om deze Palmpaasviering bij te wonen. Wat ons betreft, graag tot ziens op zaterdagavond 4 april, aanvang H. Mis 19.00 uur! Met vriendelijke groet; werkgroep viering, Esther, Saskia, Frank, Joop en Liedy. JÉiÉ

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 3