Voorverkoop Aege Böjjum Live Alzheimer Café Venray De carnaval is nog maar net voorbij. Wij zijn echter al druk bezig met de voorbereidingen voor het volgende feest: Aege Böjjum Live! Na het succes van 2005 en 2007 vindt op zaterdag 28 maart 2009 de 3e editie plaats. Ook het succes van Pas op! N.A.T. krijgt een vervolg op zondag 29 maart 2009. Beide evenementen vinden plaats in het Holland House op het dorpsplein. De organisatie van dit weekend is in handen van Harmonie Sub Matris Tutela. Na het overweldigende succes in 2005 en 2007 mag het duidelijk zijn datje dit niet mag missen! Inmiddels zijn de zangers en zangeressen al volop aan het oefenen. De eerste repetities zijn geweest en ze gaan er met z'n allen een geweldige avond van proberen te maken. Uiteraard zijn ook alle andere voorbereidingen in volle gang, waarvoor we gelukkig een stel actieve en enthousiaste mensen bij elkaar hebben (kleding, grime, tentaankleding, horeca etc.) De voorverkoop voor Aege Böjjum Live start op 8 maart 2009 tussen 12.00 en 14.00 uur in het D'n Oesterham (zaaltje). Zorg datje erbij bent, want op op en vol vol! De kosten van een entreekaart bedragen 8,- in de voorverkoop en 10,- aan de kassa (mochten er nog kaarten over zijn). Er zijn ook een beperkt aantal zitplaatsen. Deze moeten echter bij de voorverkoop gereserveerd worden. De entree voor Pas op! N.A.T. is gratis! De commissie. Sjaak Blenckers Frits Euwes Geert Janssen Loes Kessels Noud van de Mortel Noord- en Midden-Limburg Op maandag 9 maart 2009 is het Alzheimer Café Venray weer open. Het café is een maandelijkse informele bijeenkomst waar mensen met dementie, familieleden, hulpverleners en andere belangstellenden elkaar in een ongedwongen sfeer kunnen ontmoeten om ervaringen uit te wisselen en te leren over dementie en aanverwante thema's. Het thema voor deze avond is: De heldere eenvoud van dementie, omgaan met dementie. Gastspreker is dhr. H. Buijssen, psychogerontoloog. Het Alzheimer Café Venray vindt plaats in De Kemphaan, Kennedyplein 1 te Venray. Inloop is vanaf 19.00 uur en aanvang van het programma is om 19.30 uur. De avond wordt uiterlijk 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u bellen met het Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid telefoon (0478) 527066.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9