Bereikbaarheid Jeugdgezondheidszorg: Nieuw nummer 088 61 088 61 Kopij vóór Carnaval de Carnavalsweek tijdig aanleveren A.U.B Zorggroep Noord- en Midden-Limburg Groene Kruis Jeugdgezondheidszorg Roermond - Met ingang van 9 februari is de bereikbaarheid van Groene Kruis Jeugdgezondheidszorg - de consultatiebureaus - aanzienlijk uitgebreid. Met ingang van die datum zijn al onze diensten bereikbaar via één centraal telefoonnummer: 088 61 088 61. Dit nummer is elke dag van 8.30 tot 17.00 uur bereikbaar voor ouders, voor het maken en verzetten van afspraken of voor het stellen van inhoudelijke vragen aan een verpleegkundige. Het afgelopen jaar heeft er een fusie plaatsgevonden tussen de Jeugdgezondheidszorg in Noord en Midden-Limburg. Uit een gehouden klanttevredenheidsonderzoek bleek dat de telefonische bereikbaarheid te wensen overliet: de wachttijden waren te lang, of mensen moesten terugbellen. Reden voor Groene Kruis Jeugdgezondheidszorg om de telefonische bereikbaarheid uit te breiden, en daarmee te verbeteren. Met als resultaat één centraal telefoonnummer, dat sinds 9 februari de hele week tijdens kantooruren beschikbaar is voor het maken en/of verzetten van afspraken. Groene Kruis Jeugdgezondheidszorg biedt preventieve gezondheidszorg aan kinderen van 0 tot 4 jaar en hun ouders. Wij voeren de hielprik en de gehoorscreening uit, volgen de groei en ontwikkeling van het kind, geven voedingsadviezen, dienen vaccinaties toe en bieden hulp en ondersteuning bij de opvoeding. Voor zwangeren bieden wij diverse voorlichtingsbijeenkomsten aan. Het werkgebied is Noord- en Midden-Limburg. Groene Kruis Jeugdgezondheidszorg maakt deel uit van De Zorggroep, voorheen Thuiszorg midden-limburg, Land van Gelre en Gulick en Zorggroep Noord-Limburg. Postbus 694 5900 AR Venlo Westhoven 5 6042 NV Roermond Telefoon 0475 373777 E-mail info@zqnl.nl

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 24