KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN 50+ van Oostrum Kienen 17 februari Kom met 2s n allen op Donderdag 12 Februari naar de carnavalsavond Met dit jaar als hoogtepunt vijfvoudig Limburgs kampioen Piërre van Helden uit Melderslo Limburgs Museum 3 maart 2009 Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl De maand is weer om dus we gaan weer voor mooie prijzen kienen Denkt u ook wel eens: wat is er toch veel veranderd in de buurt, het was vroeger toch heel anders? In het Limburgs Museum staat de tentoonstelling Dit dorp, ik weet nog hoe het wasDeze gaat over de vele veranderingen die zich in de voorbije eeuw hebben voltrokken op het platteland van Noord- en Midden-Limburg. De expositie heeft als basis de verhalen die mensen vertellen over de veranderingen in hun omgeving. De persoonlijke geschiedenissen komen tot leven in decors die karakteristiek zijn voor een dorp zoals een plein, kroeg, kerk, winkel, schuur en kas. Wij denken dat dit een heel interessant programma is en hebben besloten van dit aanbod gebruik te maken. Het museum is recht tegenover het station, dus lijkt ons de trein het beste vervoermiddel. Degene die een voordeelurenkaart hebben kunnen er per persoon nog 3 personen meenemen met 40% korting,. Voor€ 9.00 per persoon ontvangt u een introductie op de tentoonstelling, kijkt u de prachtige film Boerinnenleven en kunt u op eigen gelegenheid het hele museum genieten. Uiteraard is ook een kop koffie en een lekker stuk vlaai bij de prijs inbegrepen. Mocht u interesse hebben kunt u zich uiterlijk 26 februari opgeven onder betaling van 9.00 bij Leny Tromp, Stationsweg 211a. Indien u een voordeelurenkaart hebt wilt u dit dan aangeven, dan kan ik eventueel voor de nodige treinkaartjes met 40% korting zorgen. Naam Aantal personen... Voordeelurenkaart ja/nee (doorhalen wat niet van toepassing is)

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 18