50+ van Oostrum Piërre van Helden uit Melderslo JE MAG DUS MEE TE DOEN! Kom met zs n allen op Donderdag 12 Februari naar de carnavalsavond Met dit jaar als hoogtepunt vijfvoudig Limburgs kampioen Op 19 april 2009, organiseert Harmonie SMT in Oostrum een soort open podium. Dat gebeurt in de vorm van een luchtig concert van pakweg 2x 50 minuten, waarbij een scala aan muzieksoorten gepresenteerd wordt De bedoeling is om oud leden van onze vereniging of andere belangstellende muzikanten in de gelegenheid te stellen om weer eens te laten ervaren hoe leuk het kan zijn om samen te musiceren. Deze muziekvereniging bestaat inmiddels meer dan 90 jaar en kent een groot harmonieorkest, een leerlingenorkest en een drumband. De vereniging is springlevend en maakt een periode door met vele muzikale successen. Het grote harmonieorkest speelt inmiddels in de 1e divisie van de muziekbond en heeft prachtige ervaringen met optredens zoals recent nog in de schouwburg met Guido's Orchestra. Er zijn mooie plannen voor de toekomst zoals mogelijk een concertreis en optredens met professionele musici. Daarnaast blijven de alledaagse zaken belangrijk als optredens in de kerk, met Sinterklaas en voor een serenade. In onze vereniging, die wordt gevormd door leden uit Oosirum en de omgeving, heerst een hele prettige sfeer en is eigentijds georganiseerd met inbreng van alle leden. Er wordt veel aandacht gegeven aan de opleiding van leerlingen die gelukkig nog steeds toestromen. Daarnaast blijft er behoefte aan instroom van "oudere", muzikanten met meer of minder ervaring om de bezetting op peil te houden en natuurlijk ook het daarbij passende muzikale niveau. Daarmee blijft een muziekvereniging als SMT bestaan uit leden van alle leeftijden en alle beroepen. Het is een afspiegeling van de samenleving en dat heeft een heel positief sociaal aspect. Dat is ons doel. Misschien is jouw interesse weer gewekt. Wij nodigen jou daarom van harte uit voor dat concert. Je kunt dan niet alleen luisteren, maar ook deelnemer zijn van een orkest! Soms is het wellicht al wat langer geleden datje nog een instrument in handen had, maar laatje daardoor niet afschrikken. De ervaring leert ons datje de techniek weer snel oppakt, zeker met deskundige begeleiding. Dat kunnen we samen regelen. Wil je erbij zijn of het weer eens proberen? Meld je dan aan per telefoon of per e-mail Als je reageert voor 2 februari kun je vanaf 9 februari al mee repeteren en je gaandeweg verheugen op een gezellige uitvoering en wellicht een ware come back Voor informatie kun je terecht bij één van de volgende leden: Mart Knelissen Geert Volleberg Martien Janssen Martijn Kempen 0478 585142 0478 586207 0478 510782 06 14862096 f2martknelissen@freeler.nl g.vol!eberg@pianet.n! martienenminie@home.nl martijn_kempen@hotmail.com

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 12