Aan alle inwoners van Oostrum Ma. 26 jan. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 28 jan. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 20.00u. Repetitie tamboerkorps Agenda januari: 31 jan. Inzamelen oud papier In de afgelopen twee jaar heeft u mee kunnen doen met de gezamenlijke collecte. U kon op een brief aangeven aan welke goede doelen u iets wilde geven. Deze briefen het totaal van uw giften deed u in een enveloppe en in de collectevrije periode na carnaval werd deze brief door onze collectanten bij u opgehaald. In overleg met andere kerkdorpen in Venray met een gezamenlijke collecte, is besloten om dit jaar deze gezamenlijke collecte te houden in week 15,van 6 tot en met 11 april. Dit heeft als voordeel dat het langer licht en minder koud is. Vriendelijke groeten, namens het Collectanten Comité Oostrum, Koos Künen, Watermolenstraat 12, tel: 585186 In Asten-Heusden werd door de vereniging van Meijel een wedstrijd gehouden voor paarden, waarbij er twee dressuur proeven gereden konden worden. Drie amazones van onze verening reden in de prijzen in de klasse L1 dressuur.Loes Reijnders behaalde met haar paard Vidos in de eerste proef een 4de prijs met 204 punten en in de tweede proef een 7de prijs met 190 punten. Jean ine Huibers behaalde met haar paard Zinnya in de eerste proef een 6de prijs met 201 punten en de tweede proef won ze met 206 punten. Bianca Enders behaalde met haar paard Zolena in de eerste proef een 2de prijs met 207 punten. In Horst werd er ook een dressuurwedstrijd voor de paarden georganiseerd. Marloes van Rattingen behaalde in de klasse B met haar paard Viona D een 4de prijs met 183 punten.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5