JOHN I (van Bergen) PrillS 2009 38e jaargang nr. 3 22 januari 2009 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Afgelopen zaterdag vond in een bomvolle Aostrumse Oesterham het prinsenbal plaats. Nadat prins Thijs was ontdaan van alle versierselen, werd hij en de hele zaal meegenomen voor een gezellig dagje in de Efteling. Via de Python, Carnaval festival, de Indische waterlelie's en de ketel van Monsieur Canibal werd Thijs uiteindelijk opgenomen in de gelederen van de AAP De aostrumse oud prinsen hebben zich met deze prachtige act weer van hun beste kant laten zien! Maar het wachten was natuurlijk op de nieuwe heerser van Aostrum Lull en de Boshuuze. Dit jaar werd ervoor gekozen om de magische en ietwat zweverige wereld te bezoeken. De carnavalsvereniging had dit jaar twee illusionisten geboekt om er zeker van te zijn dat het gewenste resultaat behaald zou worden. Immers in deze zware economische tijd is het niet verstandig om op één paard te wedden. Met muziek, licht, prachtige assistente's en met Frans Gok en Juri Beller werd alles op alles gezet om de nieuwe prins tevoorschijn te toveren. Deze twee illusionisten probeerden om met hun acts een nieuwe heerser op de bühne te toveren. Het was echter snel duidelijk dat dit niet zomaar zou gaan lukken. Na buitengewoon speurwerk, een wisseltuc en zelfs een maanexpeditie, was het resultaat nog steeds nul. Alle hoop werd gevestigd op een bijzondere, nog nooit eerder uitgevoerde act: "de Klingelkiest". Deze kist zou het mysterie rondom de nieuwe prins op moeten lossen, maar wat bleek: de kist was leeg! Na een toverspreuk en een ongeplande oerknal bleek deze kist ineens alle versierselen van de nieuwe prins te bewaren. Er was echter nog een ding wat niet kon ontbreken, namelijk de prins zelf. Als klapstuk van de act kwam uit de kist dan ook de nieuwe prins van Aostrum Lull en de Boshuuze tevoorschijn: prins John I (van Bergen), samen met zijn adjudanten Henri (Kessels) en Hans (Kessels) en nar Peter (Janssen). Na een prachtige maidenspeech werd het publiek nog getrakteerd op een financieel ruggensteuntje van het nieuwe kwartet: namelijk een nieuw bankbiljet van 11 euro. Met daarop het motto van prins John: Krisis of genne krisis. Weej viere karneval. Da's nogal wiedes! Vervolgens ging het verse viertal de zaal in, om tot in de kleine uurtjes aan een prachtig feest te werken! Prins John 1 (van Bergen), Nar Peter (Janssen), Adjudanten Henri Hans (Kessels) tlJjb c:lC:,?.VUV

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 1