Z7\ Uitleen van het Groene Kruis in de Clockert, verhuist naar centrum Venray Goede zorg? Snel geregeld! 'fr- Zegeltjes voor de voedselbank PERSBERICHT Wie heeft nog zegeltjes liggen voor de voedselbank. Inleveren kan nog tot a.s. Vrijdag bij de redactie. Groene Kruis Noord-Limburg Van oudsher kunt u voor het lenen, huren of zelfs kopen van hulpmiddelen zoals krukken, een sta-op-stoel, hoog-laagbedden, rollatoretc. terecht bij de uitleen van het Groene Kruis. Vanaf 2 februari a.s. verhuist de uitleen naar het centrum van Venray, naar Schoolstraat 7 en krijgt dan ook een nieuw jasje: Groene Kruis Startpunt. Bij dit Groene Kruis Startpunt kunt u behalve voor hulpmiddelen ook terecht voor informatie en advies over onze zorgdiensten. Zo kunt u zorg aanvragen, maar u kunt ook direct een afspraak bij de fysiotherapeut of ergotherapeut maken, een verhuizing naar een verzorgings- of verpleeghuis regelen, u inschrijven voor maaltijdservice of een cursus en nog veel meer. Loop gerust even binnen bij ons gloednieuwe Groene Kruis Startpunt in Venray en laat u informeren over ons totale aanbod. Wij regelen het! 'Wij willen dat de klant ons Groene Kruis Startpunt verlaat met het gevoel bij een organisatie terecht te zijn gekomen die naar hem luistert en die regelt waar de klant behoefte aan heeft' vertelt Gerrie Kruse, medewerker van Groene Kruis Startpunt. 'Je kunt het vergelijken met de ANWB. Daar loop je binnen om je reis te boeken en weer naar buiten in de wetenschap dat het ook echt de reis van je dromen wordt. En als je wilt, kun je er ook je bergschoenen, routekaartje of kampeerartikelen krijgen. Een dergelijke totaalaanbieder willen we straks ook in het Startpunt zijn'. Het Groene Kruis Startpunt is gevestigd in de Schoolstraat 7 in Venray. Begin maart zal er een open dag worden georganiseerd. In de week van 9 maart vinden er allerlei actiedagen plaats, waar u vrijblijvend kunt kennismaken met het nieuwe Groene Kruis Startpunt en het aanbod. In Het ledenblad Kruiswoord dat rond 12 februari a.s. huis aan huis verschijnt kunt u hierover meer lezen. Hebt u behoefte aan meer informatie? Bel dan onze klantenservice via telefoonnummer 088 61 088 61. Onze medewerkers staan u graag te woord.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 16