SVO Oostrum afd. korfbal Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, De Jeugdspeelster van de thuiswedstrijd! Bru(loft-bbq-personeelsfeest-www,p8ter¥and8Water.nl-huwe(ifksmis-jubileum-r6ceptie De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in Oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. De speelster van Oostrum 1 - de Treffers 2 is: Tamara van Lin. Hallo, ik ben Tamara van Lin en ben 13 jaar oud. Ik zit al 3,5 jaar op korfbal en woon in Oostrum. Ik zit op het Raayland College in het 1ste jaar van de havo/vwo. Ik zit in de C2 in Oostrum en het is het leukste team dat er is! We hebben de laatste wedstrijd niet gewonnen maar ik heb wel gescoord en het scheelde weinig. Groetjes, Tamara De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan Tamara. We verwachten Tamara op 25 jan. om 16:40 uur in sporthal de Weert In Oostrum Shirt!) Leiding SVO Korfbal

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 15