Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3. 5807 BT OOSTRUM Tel. (0478) 510713, e-mail: mcfleuren@home.nl Internet: www.dorpenvenrav.nl Notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 9 december 2008 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom op de laatste dorpsraadvergaderinq van dit jaar. 2. Vaststelling van de agenda De agenda wordt zonder wijzigingen vastgesteld 3. ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen. Het overzicht wordt door de secretaris toegelicht. De dorpsraad heeft op verzoek van de SVO aan de provincie gevraagd of er een voorrangswijziging mogelijk is op de rotonde. Hierop is een negatief antwoord binnengekomen. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 21 oktober 2008 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 5. Gebiedsgericht werken In de vergadering van het gebiedspanel is het uitvoeringsprogramma geactualiseerd. Als prioriteit is de Watermolen naar voren gehaald. Dit is noodzakelijk omdat de gemeente in april weer gelden beschikbaar stelt voor het komende jaar. Ook is er gesproken over ontwikkelingen omtrent Watermolen, gemeenschapshuis en evt. brede school. Herinrichting platteland. De provincie heeft gelden ter beschikking gesteld en men zoekt nu projecten die hiervan gerealiseerd kunnen worden. Men denkt aan een fietspad van Oostrum naar Maashees, door de bossen van Geysteren. Op alle fronten is er medewerking en men wil nu weten of de dorpsraad hier ook positief over denkt. Dorpsraad en publieke tribune zijn van mening dat dit een mooi project 6. Dagelijks bestuur Mondeling verslag dorpsradenoverlea 3 november Vrijwilligersorganisatie Match gaat ondersteuning geven bij het vinden van vrijwilligers en bestuursleden. Mondeling verslag dorpsradenoverleg 1 december Wonen Venray heeft haar beleidsplan gepresenteerd voor de jaren 2009 - 2013. De wachtlijsten van woningzoekenden zijn "vervuild" (komen niet meer overeen met de werkelijke vraag, 80% van de ingeschrevenen is niet actief op zoek). Men is bezig om samen met Helden en Horst een nieuw systeem te ontwikkelen voor woningtoewijzing. Evaluatie kermis De grotere dorpen hebben als aanvulling op het "basispakket" van de kermis de Polyp gekozen. is. OSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5