R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte, Oostrum Zondag 21 dec. 9.30 uur: Hoogmis (Herenkoor) Herinzegening van de historische RETABELS Anna Versleijen-Cuppen, Jeu Wilmsen en wederzijdse familie, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Eline. Lucas, Remco, Ted. Kerstavond 24 dec. 19.00 uur: Nachtmis (Koor Harmony en de Harmonie SMT) voor onze parochie en voor de vrede, Pastoor J. de Ceuster, overleden ouders Haans-Stoef, Mevrouw Linssen-Zeegers, overleden ouders Graard en Fien de Beer-Jansen en overleden familie, Misdienaars: Hilde, Jack, Nic, Sharon, Ted. Eerste Kerstdag 25 dec. 9.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) voor onze parochie en voor de vrede, Pastoor P. Hoedemaeckers, overleden familie van Brunschot en overleden familie Hellings, overleden ouders Linders-Hendriks en overleden familie, overleden ouders Bovee-Bartels en zoon Chrétien, jaardienst overleden ouders Camps-Willems, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Chris, Hilde, Sharon, Serena, Ted. 16.30 uur: Kindjewiegen (Kinderdienst met kerstliedjes) Alle kinderen zijn van harte welkom! Tweede Kerstdag 26 dec. 9.30 uur: H. Mis Zondag 28 dec. 9.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Oudjaarsavond 31 dec. 19.00 uur: H. Mis (Koor Harmony) overleden ouders Bertje en Doortje Arts-Thijssen, jaardienst overleden ouders van Oijen-van Berlo. Nieuwjaarsdag 1 jan. 2009 9.30 uur: H. Mis voor onze parochie en voor de vrede. Zondag 4 jan. 2009 9.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) familie van Heijster, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Donderdag 8 jan. 9.00 uur: H. Mis overleden ouders Bertje en Doortje Arts-Thijssen. NB: Voor een doopsel, huwelijk, jubileummis, begrafenis, liturgie e.d. dient u rechtstreeks contact op te nemen met Pastoor A. Keller tel. 851146.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 5