In week 1 van 2009 zal er geen Oostrums weekblad verschijnen. Oostrum verliest in 't Ven Senior tennisleden Voor de tweede keer dit seizoen heeft Oostrum het onderspit gedolven tegen FCV. Net als eerder in Oostrum werd nu ook in Venlo met 2-1 verloren. Oostrum kwam, in tegenstelling tot een week eerder, sterk uit de startblokken. Er werden prima aanvallen op de mat gelegd waar een aantal mooie kansen uit voortkwamen die niet werden benut. Ook FCV kwam een paar keer gevaarlijk voor het Oostrumse doel waar Ralph Kessels stijlvol redding wist te brengen. Na een kwartier spelen werd de wedstrijd stilgelegd omdat de scheidsrechter zich onwel voelde en aangaf niet meer verder te kunnen. Een half uur later kon de wedstrijd hervat worden met een nieuwe arbiter. De gastheren hadden de pauze beter verteerd dan Oostrum en maakten niet lang na de hervatting de eerste goal van de wedstrijd. Lorenzo ten Brink kon van dichtbij binnenvolleren nadat er aan Oostrumse zijde niet scherp genoeg verdedigd werd: 1-0. Oostrum speelde minder sterk dan voor de onderbreking maar kreeg in de persoon van Bastian Bouwsema nog een aardige kans op de gelijkmaker. Na een mooie combinatie miste het schot van de middenvelder echter de juiste richting. Na een korte rustpauze werd er al snel weer begonnen aan de tweede helft. Beide ploegen hielden elkaar redelijk in bedwang maar toch zou FCV de voorsprong in de 55e minuut verdubbelen. Een schot van Paul Mestrum verdween via een Oostrums been in de verre hoek: 2-0. Hierna liet de thuisploeg zich terugzakken en begon te gokken op de counter. Oostrum had zodoende het meeste balbezit en creëerde via de zijkanten een paar goede kansen. Afstandschoten van Chris Wilschut en Rik Schlepers verdwenen niet ver naast de bovenhoek en ook een kopbal van invaller Roy van Delft miste net de juiste richting. In de 75e minuut verkleinde Oostrum de achterstand door een intikker van Rik Schlepers nadat een FCV-verdediger de bal niet goed wist weg te werken: 2 1. Oostrum stuurde iedereen naar voren om de gelijkmaker op het bord te krijgen waardoor er achterin steeds meer ruimtes begonnen te vallen. FCV speelde de countermogelijkheden echter slecht uit en Oostrum mocht tot het einde blijven geloven in een beter resultaat. In de slotminuten kwamen de roodwitten nog één keer dicht bij een treffer maar de FCV-doelman had een goede redding in huis op een knappe kopbal van Stan Janssen. Om kwart voor vijf blies de goed leidende invaller-scheids voor het eindsignaal en kon Oostrum met een zure nederlaag op zak huiswaarts. Aanstaande zondag ontmoet Oostrum op eigen veld hekkensluiter Melderslo. Zaterdag 24 januari houden wij ons midwintertennistoernooi. Omdat meesterkok Wies ons wil laten genieten van zijn culinaire kookkunsten, beginnen wij later dan gebruikelijk en wel om 10:00 uur. U kunt zich aanmelden tot 18 januari bij Ton Clephas of Leo Lenssen. Opgave categorie A (beginners) of B (gevorderden). Inschrijfgeld 3,=. \J4NDE b REDftkTlE r v

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 19