KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Wat mijn kleinkind kan, kan ik ook! Wij hopen dat u weer heeft genoten van onze Kerstviering, en rest mij u fijne feestdagen en een voorspoedig Nieuwjaar te wensen mede namens het hele bestuur. Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Het jaar 2008 is weer bijna ten einde. Voor de K.B.O. een succesvol jaar geweest met weer wat nieuwe activiteiten; zo ook de inloopmorgen en het wandelen. Wat betreft de inloopmorgen constateren wij een ruime belangstelling en gaan hier ook zeker mee door in 2009. Vanaf 7 januari is iedereen op woensdag van 10.00 uur tot 11.30 uur van harte welkom! -o- Wat betreft het wandelen het volgende: Van een aantal die hieraan meedoen is de wens naar voren gekomen Om 9.00 uur 's morgens te starten en wel de 1e en 3e donderdag van de maand. Startplaats de Watermolen. Mocht u ook interesse hebbenkom er bij! -o Op iedere maandagmiddag houden verscheidene leden zich bezig met koersballen In Back in Time. Jammer genoeg loopt de animo wat terug. Bewegen is heel belangrijk voor onze "ouderen" Denkt u er eens over om u ook eens een kijkje te komen nemen en u aan te sluiten bij deze sportieve en gezellige activiteit. -o- Net als de computer is ook de mobiele telefoon langzamerhand niet meer weg te denken in ons leven. Altijd bereikbaar zijn en overal en altijd iemand te bereiken is een groot goed, zeker ook voor mensen van onze generatie. Maar het omgaan met en de mogelijkheden van dit communicatiemiddel is niet altijd even gemakkelijk. Daarom hebben we een medewerker van de Rabobank bereid gevonden u, indien gewenst, meer te vertellen en te instrueren over de werking en mogelijkheden hiervan. Er hebben zich al een aantal geïnteresseerden bij mij (Leny Tromp, tel.589033) gemeld. Het is de bedoeling een datum af te spreken met de Rabobank in de loop van januari. Schroom niet aan deze workshop mee te doen want ook hier geldt: Geef u dus gerust ook op. -o-

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13