Vogelshow IBEMfiltt Nelly Verheijen - Kessels. In week 1 van 2009 zal er géén Oostrums weekblad verschijnen. Mede dankzij jullie warme belangstelling en medeleven hebben wij op een mooie manier afscheid kunnen nemen van os Moe, Oma en Superoma Onze dank hiervoor. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Verheijen. De zeswekendienst voor os Moe is op zondag 30 november om 9.30 uur in de kerk van Oostrum. d 4&*R4>» Op 28, 29 en 30 november aanstaande organiseert volièrevereniging de Vogelvriend haar jaarlijkse vogelshow. Dit jaar nog grootser van opzet door de aanwezigheid van tientallen inzenders uit heel Noord Limburg. Welgeteld 74 inzenders zorgen ervoor dat zo'n 700 vogels hun weg vinden naar Oostrum. Café Back in Time is dit weekend omgetoverd in een ware oase voor alles wat vliegt. Schitterende decors met de mooiste bloemstukken, prachtig ingerichte volières en natuurlijk de hoofdrolspelers, de vogels. Op deze regionale show zetten de fokkers hun mooiste vogels in. Van het kleine goudbuikje tot de aanmerkelijk grotere kromsnavels, het is er allemaal te zien. Keurmeesters hebben de vogels allemaal bekeken en gewaardeerd en uiteindelijk moeilijke keuzes gemaakt en de kampioenen aangewezen. Dit wedstrijdelement is één kant van deze hobby; het genieten van prachtige vogels, het observeren en je verbazen over het gedrag van de vogels, hun kleurenpracht of vrolijke gezang is beslist een net zo belangrijke kant. Alles komt dit weekend bij elkaar op deze show. Genieten geblazen. Oostrum, Café Back in Time Vrijdag, 28 november van 20.00 tot 22.00 uur Zaterdag, 29 november van 13.00 tot 20.00 uur Zondag, 30 november van 10.00 tot 16.00 uur \J4NbE REDfikTlE

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 18