Oostrum verliest van koploper Dames en Heren Gemengdkoor. Op bezoek in Venlo bij Quick Boys'31 deed Oostrum qua veldspel zeker niet onder voor de koploper maar werd het verschil gemaakt door de levensgevaarlijke aanval van de thuisploeg. Na een goede en spannende pot voetbal werd het 3-1 voor de thuisploeg. Met de wetenschap op zak dat een overwinning Oostrum tot op een punt van Quick Boys zou brengen begonnen de gasten scherp aan het duel. Oostrum combineerde zich geregeld een weg naar het vijandelijke doel maar echte honderd procent-kansen wist de ploeg nauwelijks te creëren. Na een minuut of twintig vond Quick het welletjes en liet zich steeds meer gelden. Een schot van Neke Janssen dat net naast ging en een kopbal tegen de lat van Ron Janssen waren de eerste wapenfeiten van de thuisploeg. Er ontstond een wedstrijd tussen twee ploegen die allebei verzorgd voetbal wilden laten zien en hun aanvallen zorgvuldig van achteruit probeerden op te bouwen. Helaas voor de roodwitten ging dit in de 30e minuut behoorlijk mis en werd Quick Boys een doelpunt cadeau gedaan. Doelman Rob Jeucken, vervanger van de geblesseerde Ralph Kessels, nam een doeltrap kort op de dichtbijstaande Roy Willems. De Oostrumse aanvoerder kaatste de bal net te zacht terug en Jeucken kon niet meer herstellen toen Quick-aanvaller Korsten de bal onderschepte en de 1-0 binnenschoof. Oostrum leek een tikje aangeslagen en kwam goed weg toen een afstandschot van Umut Ardahanli via de vingertoppen van Jeucken op de paal belandde. Hierna herpakte Oostrum zich weer en miste vlak voor rust een kans op de gelijkmaker toen Rik Schlepers een van richting veranderde voorzet van Chris Wilschut niet goed wist te raken. Na de rust ging Oostrum op jacht naar een treffer maar moest het ook blijven oppassen voor de snelle tegenstoten van de thuisploeg. Zowel Oostrum als Quick Boys creëerden een paar goede kansen en in de 65® minuut leek Oostrum op gelijke hoogte te komen. Een voorzet vanaf de linkerkant kwam ietwat gelukkig voor de voeten van Chris Wilschut wiens inzet gekraakt werd door een Venlose verdediger. De bal ging de lucht in en plofte mede dankzij mistasten van de doelman in het doel. Helaas voor de Oostrummers constateerde scheidsrechter Vrenken ten onrechte dat de keeper werd gehinderd en keurde de treffer af. Een minuut later werden de druiven nog zuurder voor Oostrum toen de thuisploeg wel een geldig doelpunt wist te maken. De Venlose spitsen werd iets teveel ruimte gelaten waardoor Ardahanli een voorzet van Korsten in de bovenhoek kon knikken: 2-0. In de 70® minuut gooide Quick Boys de wedstrijd definitief in het slot toen Ron Janssen vrij voor doelman Jeucken de 3-0 binnenschoot. Hierna nam Quick Boys wat gas terug en kabbelde de wedstrijd naar het eindsignaal. In blessuretijd scoorde Oostrum toch nog de verdiende eretreffer via invaller Mark Broeren die een corner van Ruud Custers tegen de touwen knikte: 3-1. Door dit resultaat heeft Quick Boys goede zaken gedaan in de strijd om het kampioenschap en kan Oostrum zich voorlopig weer gaan richten op het halen van de nacompetitie. Ook zit Oostrum nog in het bekertoernooi, daarvoor speelt het komende zondag in en tegen derdeklasser Helden. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Zondag 23 november Sint Caecilia viering. Wij hebben dit jaar drie jubilarissen, Wim Lakeman 50 jaar kerkmuziek, Jan Janssen 40 jaar koorlid, Antoon Volleberg 40 jaar koorlid. Nelly Janssen neemt na 26 jaar afscheid als koorlid. Uniformele kleding. L.Versteegen. secr.

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15