ImT Oostrum eenvoudig langs EWC NOBELNIEUWS MM NOBEL Oostrum ontdeed zich op eigen veld zonder al te veel moeite van hekkensluiter EWC'46, dat tegenwoordig onder leiding staat van voormalig Oostrum trainer Twan Bloemen. De 3-0 tussenstand die al na 35 minuten op het scorebord stond zou uiteindelijk ook de eindstand betekenen. De wedstrijd kende een rommelige start en pas na tien minuten kwam er wat meer rust in het Oostrumse spel. Niet veel later viel de openingstreffer op vrij knullige wijze. De EWC-doelman hield de bal te lang in zijn handen waardoor Oostrum een indirecte vrije schop mocht nemen in het strafschopgebied. Via een kort tikje van Frank Frederix, een bekeken knal van Ruud Ousters en het been van een Wellse verdediger belandde het leer in de touwen: 1-0. Oostrum tankte door deze meevaller zichtbaar vertrouwen en nam de teugels stevig in handen. EWC was niet in staat Oostrum onder druk te zetten en de thuisploeg kon zodoende makkelijk combinerend de aanval zoeken. Een tweede treffer hing in de lucht en viel uiteindelijk in de 20® minuut uit, wederom, een dood spelmoment. Ruud Ousters draaide een vrije trap vanaf de linkerkant voor de goal waar Stan Janssen de bal ietwat gelukkig met z'n onderbeen tot doelpunt promoveerde: 2-0. EWC leek even wakker geschud en kreeg zowaar een paar scoringskansen. Doelman Ralph Kessels had echter goede reflexen in huis op inzetten van dichtbij en hield zijn doel schoon. Oostrum schakelde weer een tandje bij en zette in de 35® minuut de derde treffer op het bord. Linksback Frederix onderschepte een onzuivere pass van een EWC verdediger en zette Jelle van Tilburg meteen vrij voor de keeper. De Holthese spits in Oostrumse dienst bleef rustig kijken en schoof het leer vervolgens zeer beheerst binnen: 3-0. Net voor de rust leek van Tilburg zijn tweede treffer te maken maar deze keer werd het doelpunt afgekeurd wegens buitenspel. Na de thee leek bij de gasten de wil om er nog iets van te maken ver weggezakt maar verzuimde Oostrum daarvan te profiteren. De thuisploeg had de wedstrijd volledig onder controle en creëerde vooral in de laatste twintig minuten kans op kans om de score verder op te voeren. Achtereenvolgens kwamen Chris Wilschut, Roy van Delft, Rik Schlepers en Ruud Custers oog in oog met de doelman van de gasten maar geen van allen wist het net te vinden. Hoogtepunt van deze vier kansen was de prachtige boogbal waarmee Custers trachtte doel te treffen. Na een geslaagde passeeractie stiftte de jonge middenvelder de bal wél over de keeper maar kwam de bal via de binnenkant van de paal weer terug het veld in. Gescoord werd er dus niet meer maar de wijze waarop Oostrum de tweede helft niets meer weggaf mag ook als positief punt beschouwd worden. Komende week staat de uitwedstrijd met het eveneens bovenin meedraaiende Belfeldia op het programma. Raadpleeg te allen tijde het publicatie bord i.v.m. eventuele wijzigingen Hierbij de uitslagen van afgelopen weekend, Bianca Enders behaalde in Asten- heusden met haar paard Zolena een zesde prijs met 193 punten in de klasse L1 dressuur. Marloes van Rattingen mocht afgelopen weekend in de Mortel en tijdens de selectie in Horst met haar paard Viona D tweemaal een vierde prijs in ontvangst nemen met 191 en 193 punten in de klasse B dressuur. Van vrijdag 31 oktober t/m Zondag 2 november was er in Beek voor de klasse DZ2 een internationaal concours. Klinte de Rijck reed met haar pony Omira twee proeven om zich te kwalificeren voor de 'finale'. In de finale wonnen zij met een percentage van 63.55% een bronzen medaille is

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 13