Bijzondere cursus 'De verhalen die we leven' JANSSEN WANSSUM www.garagejanssen.nl Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen van maandags t/m vrijdags tot 18.30 uur Hoofdstraat 25B 5808 AS, OIRLO Tel. 06 - 49388862 GGZ Noord- en Midden-Limburg en de Universiteit Twente zoeken 55- plussers die mee willen doen aan de cursus 'De verhalen die we leven' en aan een onderzoek naar de effecten er van. De cursus 'De verhalen die we leven' is gericht op 55-plussers die behoefte hebben om 'op verhaal te komen', om het leven vervolgens nieuwe kleur te geven. De cursus helpt mensen om de balans op te maken als zij bijvoorbeeld last hebben van somberheid of spanningen. Onder deskundige begeleiding aan de slag met je levensloop, overdenken en misschien alsnog verwerken van verlieservaringen, conflicten of schuldgevoelens. Daarbij is het ook belangrijk om op zoek te gaan naar de meest waardevolle ervaringen. Zo ontdek je je eigen mogelijkheden en krachten en dat geeft je vaak een positief gevoel en nieuw elan. Eerder onderzoek toonde aan dat deelname aan de cursus 'De verhalen die we leven' in 35% van de gevallen verhindert dat klachten overgaan in een depressie. Het huidige onderzoek bekijkt of deelname aan de cursus ook de algehele gezondheid verbetert. Praktische informatie De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten van twee uur en wordt uitgevoerd in Venray. Deelname is gratis. Vragen en/of aanmelding? Neemt contact op met: Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid (IGG), telefoon 0478 - 527 066 of mail iqq@qqznml.nl Op de website www.deverhalendieweleven.nl vindt u meer informatie over het belang van onze persoonlijke geschiedenis, over de methode De verhalen die we leven en over het onderzoek. Stayerhofweg 4A 5861 EJ Wanssum Tel. 0478-531515 info@garagejanssen.nl Wij zijn dag en nacht bereikbaar Noord- en Midden-Limburg Verkoop van aile merken nieuwe en gebruikte auto's v Reparaties en onderhoud personen- en bedrijfsauto's APK van personen- en bedrijfsauto's Inbouwstation van alarm en startblokkering Airco's afvullen en reinigen Schadereparaties met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Ruitreparaties en vernieuwing met speciale regeling ten aanzien van eigen risico Lease personen- en bedrijfsauto's Wettelijk erkend inbouwstation van tachografen en snelheidsbegrenzers Wasserette

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 20