Clubkampioenschappen 2008 Plondenhokken en Kemels. Kippen en Konijnenhokken Volières en Tuinschermen O G De poule wedstrijden zijn gespeeld, en intussen ook al diverse kruisfinales. De finale wedstrijden worden op zondag 21-09-2008 gespeeld, aanvang 10.00 uur. Er wordt gespeeld om de plaatsen een t/m vier. Het beloven mooie wedstrijden te worden, waarbij iedereen die van tennis houdt wordt uitgenodigd. Onderstaand de wedstrijden voor de kruisfinales, die vrijdag 19 september gespeeld moeten zijn. Al deze mensen komen dus ook in de finales in actie. Het schema van deze zondag krijgt ieder op tijd door. Dames enkel geen kruisfinale omdat er maar een poule was. Voor de finales zijn hier geplaatst: Dames enkel: Riny Simons, Marian Noldus, Elly Schoonderbeek en Rita v/d Elzen. Heren enkel: Theo de Beer - Ton Clephas en John v/d Wijst - Leo Lenssen Dames dubbel: Elly Schoonderbeek/ Rita v/d Elzen -- Henriëtte van Bergen/ Angelique Huys Riny Simons Marian Noldus - Dorrie de Beer Gonny Wilms Heren Dubbel: Theo de Beer/Maarten Arts - Jack v/d Meijden/Ab op de Laak Theo v/d Pas/ Geert Künen - Ton Clephas Mix: Riny Simons/Leo Lenssen - Gonny Wilms/Ton Clephas Dorrie de Beer/John v/d Wijst-Henriëtte van Bergen/Gerrit Hendricks Er wordt gespeeld om twee gewonnen sets. Wij wensen iedereen veel succes. Voor degene die deze kruisfinales niet hebben gehaald volgende keer meer succes. De Toernooicommissie. en crematie otxierneming •r. /Vlrtfijtartortt 5802 BV Verify Vsniw504 596J AJ Hor» uUooa 0478 55 01 50 teïeteon 0?? 598 70 99 en ihfcfn. bciKihbtar ondvc Ixhiovnnr. 0478 550150 W

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 7