Rondje NL voor het goede doel! Oostrum in de pedalen voor World Food Programme Op vrijdag 22 augustus a.s. gaat een groepje van 8 enthousiaste Oostrumse wielrenners van start met een wielertocht van zo'n 600 km voor het goede doel. Een rondje door Nederland waarmee aandacht wordt gevraagd voor het World Food Programme. De tocht zal na een rustdag op de zaterdag op zondag einde van de middag eindigen op het terrein van TNT post op de Hulst in Oostrum. Oostrum- Oost rum Twee jaar geleden werd er door het groepje voor de eerste keer samen gefietst als gevolg van een weddenschap in de kroeg. Men geloofde niet dat binnen 9 uur 250 km kon worden afgelegd. Om het tegendeel te bewijzen werd besloten te gaan fietsen. Uiteindelijk lukte het alle fietsers binnen de 9 uur 250 km op de teller te hebben staan. De weddenschap werd met een gezellige BBQ en feestje afgesloten. Er werd direct besloten het jaar daarop weer te gaan fietsen. Een tocht voor het goede doel. Er werd gekozen voor de route Oostrum (LB) - Oostrum (FR) - Oostrum (LB). Een tocht die wederom met goed gevolg werd afgelegd en waarmee 3500,- bij elkaar werd gefietst voor stichting Kika. Dit jaar wordt er gefietst voor het World Food Programme. World Food Programme World Food Programme is 's werelds grootste humanitaire organisatie en ondersteunt arme en ondervoede burgers in meer dan 80 landen wereldwijd. Zij voeren een mondiale oorlog tegen de honger. Met het rondje Nederland willen de Oostrumse fietsers het World Food Programme steunen en aandacht vragen voor het goede werk dat deze organisatie verricht! Help ons mee Uw steun is van harte welkom! Mensen die een bijdrage willen leveren aan dit initiatief kunnen dat doen door een bedrag te storten op rekeningnummer 36.26.555.933, t.a.v. B.L.H. Holtackers, inzake fietsen te Venray. Bedankt voor uw bijdrage! Meer info? www.aostrum.nl www.wfp.org De fietsers: Rick Gielens, Marcel Holtackers, Rien Janssen Hans Holtackers (boven) Rob Jeucken, Bart Holtackers, Quinn Poels Barry Cornelissen (onder)

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 11